|
|
už zakázala jsem si kontakt
ale myšlenky jsou stejně marný jako hluchý
a zakázat je neumím
neposluchy
pořád mi utíkají za tebou
a já je honím zpátky
do bezpečí
do ohrádky
a ony skáčou přes plot
podhrabávají se
prchají v přestrojení
prý chtějí svobodu
a je jim fuk
že mě tím zavírají
do vězení
ale myšlenky jsou stejně marný jako hluchý
a zakázat je neumím
neposluchy
pořád mi utíkají za tebou
a já je honím zpátky
do bezpečí
do ohrádky
a ony skáčou přes plot
podhrabávají se
prchají v přestrojení
prý chtějí svobodu
a je jim fuk
že mě tím zavírají
do vězení
Výstižně vyjádřeno, super. Výborná pointa/kontrast v závěru. A kdo z nás to nezná, že...
Zajímalo by mě, kdo si co představí pod tím „tebou“. Mě by to pasovalo na návykové sociální sítě, ale u některých lidí by to mohl být i nějaký člověk. Rozhodně zajímavé téma k zamyšlení!
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Sama sobě bachařem : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Napoletana
Předchozí dílo autora : Zima jedna báseň
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o LUKiO :Náš milovaný benevolentní diktátor

