Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 06.12.2022 - 19:22
komentářů11(10.)
Skvělá, moc mě pobavila :-D
přidáno 06.12.2022 - 18:24
komentářů2(1.)
dost realistický pohled nevěřícího, který stejně v něco věří
přidáno 06.12.2022 - 17:02
komentářů12(10.)
Dandy: Děkuju :-)
přidáno 06.12.2022 - 17:01
komentářů12(9.)
Mlčeti Zlato: Pravda, děkuji :-)
přidáno 06.12.2022 - 15:22
komentářů4(2.)
Psavec: Díky,jo nehoda neni náhoda
přidáno 06.12.2022 - 15:07
komentářů4(1.)
Zapírat, zapírat a zapírat.
přidáno 06.12.2022 - 15:04
komentářů3(3.)
Nevím jestli tohle ocení děvčata.
přidáno 06.12.2022 - 13:58
komentářů3(3.)
Parádní báseň.
přidáno 06.12.2022 - 11:49
komentářů6(6.)
PrimaDen: Děkuji
přidáno 06.12.2022 - 11:31
komentářů3(2.)
:D :D :D tak to je paráda :D
nakonec mě napadlo
Ona snad i píská?
má ji holka motorovou
musím zjistit s blízka :D :D :D
přidáno 06.12.2022 - 11:17
komentářů3(2.)
pěkná básnička :)
přidáno 06.12.2022 - 11:08
komentářů2(1.)
krásné..................
přidáno 06.12.2022 - 11:07
komentářů9(9.)
človiček: Lenča: Psavec: Trochublázen: Umouněnka: Děkuji.
přidáno 06.12.2022 - 11:07
komentářů9(8.)
Sasanka: Gora: Díky moc. Rozumím tomu, že z objektivního pohledu zvenčí by to možná báseň zkvalitnilo, kdyby měla jen první dvě sloky nebo končila jinak. Jenže pro mě slouží poezie primárně jako autoterapie, a pro tento účel je tam přesně to, co má. Třeba ji jednou, až to nebude aktuální, vyladím. Díky.
přidáno 06.12.2022 - 11:06
komentářů6(5.)
takové hezké čekání na léto......))
přidáno 06.12.2022 - 11:05
komentářů4(4.)
to je moudré uvědomění si...:-)
přidáno 06.12.2022 - 11:00
komentářů6(6.)
moc hezké , krátké , poetické a výstižné.
přidáno 06.12.2022 - 10:59
komentářů9(8.)
Líbí se mi.) pobavila mě
přidáno 06.12.2022 - 10:43
komentářů12(8.)
Pěkně
přidáno 06.12.2022 - 07:32
komentářů3(1.)
Povedené.:)
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming