Tak tady jsem se vyloženě schovala a čekala, až ti to napíše Gora :D No a mě tam děsně vadí to "k sání" jinak pěkné dílko jen předimenzované.Zas ty poslední dvě nemají chybu a pro mě jsou úžasný ;)
První a druhá strofka mě oslovují víc, další už jen v podstatě opakují totéž. Nicméně Hirošima je dobrý obrat.
Tvá /výrazová/ esoterika je ve velkém přimíchána do básně, takže poněkud zastiňuje to, co chtěl básník sdělit. Třeba tohle je moc přesycené pojmy:
a koloběh
spirál tu nuanci nese
Jinak je to znatelně mužské dílko:-)
a koloběh
spirál tu nuanci nese
Jinak je to znatelně mužské dílko:-)
Sasanka: Koukám, že se vracíš k skrovnému napajedlu. Rád bych zavlažil tvoje sasanky, Však rumpál schází a vědro děravé, však voda jsem čistá, tím si buď jistá. Jen žába ví, že srdce se mi zahojí.
Jel jsem u nás Martina, tak přišla vhod tvá báseň jako hlavní chod dnešního večera. Ten přednes má dramatyčnost.Dík.
Darmošlap1960: děkuju, mé "nápady" jsou přímočaré... potěšils.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
pocitová řekla o charogne :mám tě ráda čuňátko. a doufam, že seš teď šťastná. těšim se na barvení tvý hlavy, na všechny pierce, těšim se na společně prožitej Trutnov...

