Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 13.12.2022 - 19:43
komentářů9(3.)
Člověk by měl mit rat trochu i sám sebe.
Někdy se energie pro druhé mine učelem..
přidáno 13.12.2022 - 19:24
komentářů6(6.)
Inspirující i s komentáři.
přidáno 13.12.2022 - 19:18
komentářů6(6.)
Pěkná.
přidáno 13.12.2022 - 19:09
komentářů11(11.)
Zajímavá.
přidáno 13.12.2022 - 18:57
komentářů10(9.)
Píšeš bezva, přidám si tě do své psanecké knihovny.
přidáno 13.12.2022 - 18:55
komentářů7(7.)
Pěkná a hlavně miluji fialovou ;)
přidáno 13.12.2022 - 18:50
komentářů9(2.)
Dost sebemrskačství
tak leť modrý ptáčku
poznáš nová tajemství
a celý širý svět.
přidáno 13.12.2022 - 18:39
komentářů13(7.)
Děkuji všem za komentáře! Asi se nejlíp píše neplánovaně ve dvě ráno :)
přidáno 13.12.2022 - 17:13
komentářů13(6.)
Venuši na dlani mít k snídani?
Pohrál bych si s termostatem
a tajným hmatem roztopil bych pec
když kávu, tak taky lívanec
..a čerešně z halůzky ,povidla
a tvarůžky, piknik a rtíky
šeptající.... díky , díky ..díky.
přidáno 13.12.2022 - 16:40
komentářů9(9.)
Kdo je inteligentní muž? Ten který vydělá tolik peněz, kolik jeho žena stihne utratit.
A kdo je inteligentní žena?
Žena, která si bere inteligentního muže.
Ale vážně, ženy o kterých píšete, mají společný osud. Jsou vybrány, obklopeny majetkem a opomíjeny. Slangově se jim říká Zelené Vdovy.
přidáno 13.12.2022 - 16:28
komentářů4(2.)
To je Matouš, nebo Lukáš ?
přidáno 13.12.2022 - 16:24
komentářů4(2.)
Mluviti stříbro..... .
přidáno 13.12.2022 - 15:18
komentářů3(1.)
Romadur mám rád, ale ne na výšlapech.
přidáno 13.12.2022 - 15:11
komentářů13(5.)
Hezoučká.
přidáno 13.12.2022 - 15:07
komentářů4(1.)
Vem si ještě febichol pro jistotu.
přidáno 13.12.2022 - 12:15
komentářů9(1.)
Nedej se...
přidáno 13.12.2022 - 10:20
komentářů13(4.)
Moc pěkná
přidáno 13.12.2022 - 08:51
komentářů14(14.)
zaseja: Hoď tam ještě jednu... Mám žravou náladu...
přidáno 13.12.2022 - 08:46
komentářů6(5.)
Lenča: Moc děkuji. tentokrát psaní bolelo, tak o to víc.
přidáno 13.12.2022 - 08:35
komentářů13(3.)
Nevím, co obdivovat dřív. Moc hezké obrazy. Tak zatím horká káva...
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming