človiček: Jsem moc ráda, že jsi na chvíli spočinul právě tady :)!
Moc, moc se líbí, opravdu.
Je v něm trocha tajemství, proč hrubé - teplé? - ponožky, ale asi že se zima přiblížila:-)... parádní kousek.
Je v něm trocha tajemství, proč hrubé - teplé? - ponožky, ale asi že se zima přiblížila:-)... parádní kousek.
Tu sa oplatí zájsť. Vidím očami iného niečo, čo by som sám nevidel alebo možno len sa nad tým nezamýšľal. Dvojka je pôvabná svojou nevinnosťou.
Jiskřící :). Naplněné láskou. Příběhy, které stojí za tu všechnu bolest.
Moc milá haiku :). Nebudu hodnotit více, protože v této kategorii nejsem vůbec žádný odborník, tudíž nechávám to jen na svém pocitu.
Kéž bychom se toho sněhu ještě dočkali... :)...
Kéž bychom se toho sněhu ještě dočkali... :)...
Já se jí nemůžu nějak dostat "na kloub", zároveň vnímám více asociací. Nicméně... mám ráda básně, o kterých můžu přemýšlet. Takže dobrá práce :)!
Jak už tu bylo párkrát zmíněno, i pro mě je první nejsilnějším obrazem. Ale všechna mají své neobvyklé kouzlo.
Leslie: Jsem moc ráda, Leslie, děkuju nesmírně :)!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
lidus řekla o journeyman :básník sympaťák :-)

