Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 15.01.2023 - 14:35
komentářů6(5.)
Psavec: Méně je někdy více a někdy naopak. Díky...
přidáno 15.01.2023 - 14:01
komentářů12(6.)
kmotrov: Ahoj Kmotrove, máš pravdu, díky za postřeh. Vidím stíny, to, že jde o mraky, domýšlím. Jsem si sice takřka jist, že to jsou stíny mraků, ale i ta jistota se dotváří v mysli. Něco s tím ještě udělám.
přidáno 15.01.2023 - 13:41
komentářů5(3.)
Moc zaujala.
přidáno 15.01.2023 - 13:40
komentářů14(6.)
Zaperlils a moc.
přidáno 15.01.2023 - 13:35
komentářů6(4.)
Dvě někdy nestačí.
přidáno 15.01.2023 - 13:33
komentářů12(5.)
Podařené haiku.
přidáno 15.01.2023 - 13:31
komentářů20(12.)
Psavec: díky ti!
přidáno 15.01.2023 - 13:31
komentářů20(11.)
Líbí se mi.
přidáno 15.01.2023 - 13:26
komentářů14(5.)
Zajimavá.
Já zažil jen pohled ,na auto co mne srazilo.Nic moc zážitek
přidáno 15.01.2023 - 13:20
komentářů20(10.)
Karpatský: je pravda, že hned první řádek prozrazuje moc... děkuji za zamýšlení se a rady, hodí se!
přidáno 15.01.2023 - 12:28
komentářů20(9.)
kmotrov: Obe som si prečítal s potešením ale aj tak v prvom vidím o rozmer viac. Súhlasím s kmotrovom, zabaliť prvý riadok do "menej priehľadného" obalu, povedať o "dárku" bez toho, aby to slovo tam zaznelo.
přidáno 15.01.2023 - 10:38
komentářů14(4.)
Miňko: Pro mne velké ocenení.
Dík.
přidáno 15.01.2023 - 10:37
komentářů14(3.)
Gora: On je to jen obraz, zároveň to je napsané tak, aby to bylo mnohoznačné.
Dík.
přidáno 15.01.2023 - 10:35
komentářů14(2.)
Skvělé. A situace povědomá..
přidáno 15.01.2023 - 10:33
komentářů12(4.)
První silné socialní tématikou a kontrastem. U posledního se mi líbí že nevstupuješ do obrazu. Jako čtenář vidím tmavé skvrny, stíny mraků jak přeletují přes stádo krav. Jenže to je ono, když se zamyslím nad tím co vidím, vidím tmavé skvrny, to že jsou oblačné již dotvářím. Krávy mohly být na horizontu nebo součástí krajiny, přes které přeletovaly oblačné skvrny, pokud tomu tak je z textu to pro mne nevyplývá. Takže nevím, jestli si myslel stíny mraků, nebo reálné mraky.
přidáno 15.01.2023 - 10:33
komentářů6(3.)
kmotrov: Dandy: Díky za návštěvu..
přidáno 15.01.2023 - 10:27
komentářů20(8.)
Darmošlap1960: díky, moc fajn i takto pokrácené.
přidáno 15.01.2023 - 10:25
komentářů12(3.)
Darmošlap1960: hosomi se povedlo:-)
Já nejsem vůbec závistivý člověk, ale talent je jiná kategorie než fyzické "statky":-)...
přidáno 15.01.2023 - 10:25
komentářů20(7.)
Gora: pardon, chtěl jsem napsat:

Prsty svírají
kouřící hrnky -
padá sníh.
přidáno 15.01.2023 - 10:23
komentářů12(2.)
Gora: Není třeba závidět. Každému z nás to trochu jde a trochu taky nejde :-)

Medvěda na eldéence jsem ještě trochu zkrátil ve jménu hosomi (štíhlosti, lehkosti).
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Mitzi řekla o LoveWillTearUsApart :
Byl jednou jeden sladký sen, který vlastně možná ani nebyl tak sladký... Na to, abych pohádku dokončila, nemám nervy, zbývá mi jich už jen na snění.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming