Tohle je vždycky moc těžké.
Je dobře, žes to dala do slov.
Hodně sil!
Je dobře, žes to dala do slov.
Hodně sil!
Karpatský: já bych myslela u prvního, že se jedná o nespavost, proto luští - a třeba je to někde na chalupě, kde není elektřina:-))...
Gora: Ono je to trošku schválně s takovou pomyslnou pomlkou.
Já moc děkuji za Tvé vnímání :)!
Já moc děkuji za Tvé vnímání :)!
človiček: Psavec: Mlčeti Zlato: Lenča: Koala: Děkuji vám, že jste se tu zastavili :)!
zaseja: Milý zaseja, moc Ti díky za krásná slova :)!
kmotrov: Asi patří, Pavle, nějak ty kategorie moc neřeším :) :). Víru (ať už věříme v cokoli) beru jako součást života... možná proto jsem to automaticky zařadila do kategorie život :).
Děkuju za krásný a rozsáhlý komentář :)!
Děkuju za krásný a rozsáhlý komentář :)!
Házet losem je naprostá paráda.
Miňko: Díky. Řekl bych, že "Medvědi nevědí..." - je špatně. Oni moc dobře vědí...
Veľmi sa mi páči posledné. Prvé je tiež fajn pohodové, len ma po prečítaní napadla možno zbytočná otázka, prečo niekto lúšti krížovku pri sviečke, či mi niečo neuniká a či to má súvis so zimným úplnkom.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dott řekla o štiler :Zvíře. Nechutnej, neotesanej, pologramotnej, nemuzikální, chlípnej, tupej, kosmickej vágus. Ale mám tě ráda!

