kmotrov: je možné, že slovo - vnučka - by čtenáři došlo... s prvním sněhem máš pravdu, upravím a díky ti!
První je pěkné, jen si v prvním si prvním řádku asi odkryla to co by se mohlo utvořit až ve čtenáři. Ve druhém bych změnil poslední řádek na:
venku padá sníh
Pokud se čas maximálně zpřítomní nezáleží už na tom jestli to je první nebo poslední sníh, tim netvrdím, že to je špatně to je spíš osobní preference.
Ale celkově pěkné.
venku padá sníh
Pokud se čas maximálně zpřítomní nezáleží už na tom jestli to je první nebo poslední sníh, tim netvrdím, že to je špatně to je spíš osobní preference.
Ale celkově pěkné.
Jsem sociálně založená a první je pro mne zvlášť "silné". Dvojka je hravá a stádo vyvolává nevšední představu. Tobě to prostě jde - ovládáš haiku pohled. Přeji ti to, ale malinko závidím.
Darmošlap1960: Děkuji... já se snažím zachovávat 5/7/5, ale tvá verze "zní" lépe. Díky.
Díky, Goro, pěkné postřehy. Dárek nejlépe prožije ten, kdo zná malé děti.
Druhé haiku mi hned napovědělo kratší verzi, i když nedodržuje 5-7-5:
Prsty svírají
kouřící hrnky -
první sníh.
Druhé haiku mi hned napovědělo kratší verzi, i když nedodržuje 5-7-5:
Prsty svírají
kouřící hrnky -
první sníh.
Touha nás neopouští...
Tady bych vynechala: v své
V dešti ženskosti
tančíš ve své zralosti.
Tady bych vynechala: v své
V dešti ženskosti
tančíš ve své zralosti.
Oba dárky zahřeji
Jeden z mrazu
Jeden vroucí
Který je víc horoucí.
Jeden z mrazu
Jeden vroucí
Který je víc horoucí.
človiček: Diky za komentář,časoprostorem nevim ale po poli mne protáhla kobyla když se na ruce chtěla proběhnout
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)

