Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 15.01.2023 - 10:11
komentářů20(6.)
kmotrov: je možné, že slovo - vnučka - by čtenáři došlo... s prvním sněhem máš pravdu, upravím a díky ti!
přidáno 15.01.2023 - 10:09
komentářů20(5.)
První je pěkné, jen si v prvním si prvním řádku asi odkryla to co by se mohlo utvořit až ve čtenáři. Ve druhém bych změnil poslední řádek na:
venku padá sníh
Pokud se čas maximálně zpřítomní nezáleží už na tom jestli to je první nebo poslední sníh, tim netvrdím, že to je špatně to je spíš osobní preference.
Ale celkově pěkné.
přidáno 15.01.2023 - 10:09
komentářů12(1.)
Jsem sociálně založená a první je pro mne zvlášť "silné". Dvojka je hravá a stádo vyvolává nevšední představu. Tobě to prostě jde - ovládáš haiku pohled. Přeji ti to, ale malinko závidím.
přidáno 15.01.2023 - 10:05
komentářů20(4.)
Darmošlap1960: Děkuji... já se snažím zachovávat 5/7/5, ale tvá verze "zní" lépe. Díky.
přidáno 15.01.2023 - 09:53
komentářů20(3.)
Díky, Goro, pěkné postřehy. Dárek nejlépe prožije ten, kdo zná malé děti.
Druhé haiku mi hned napovědělo kratší verzi, i když nedodržuje 5-7-5:

Prsty svírají
kouřící hrnky -
první sníh.
přidáno 15.01.2023 - 09:49
komentářů6(6.)
Touha nás neopouští...
Tady bych vynechala: v své

V dešti ženskosti
tančíš ve své zralosti.
přidáno 15.01.2023 - 09:46
komentářů6(2.)
Fajn :-)
přidáno 15.01.2023 - 09:46
komentářů14(1.)
Zajímavé. Výčitky mají oči?
přidáno 15.01.2023 - 09:45
komentářů20(19.)
Ráda jsem se dočetla o nových možnostech psychoterapie...
přidáno 15.01.2023 - 09:43
komentářů5(2.)
Pozoruhodná báseň.
přidáno 15.01.2023 - 09:17
komentářů20(2.)
Dandy: díky, vystihnuls...
přidáno 15.01.2023 - 08:43
komentářů6(1.)
No někdy by musel člověk pít furt.
přidáno 14.01.2023 - 23:33
komentářů18(4.)
Opravdu zaujala. Líbí a věřím Ti...
přidáno 14.01.2023 - 22:24
komentářů11(11.)
františek: Děkuju.
přidáno 14.01.2023 - 21:33
komentářů5(1.)
Smutně krásné.
přidáno 14.01.2023 - 20:28
komentářů20(1.)
Oba dárky zahřeji
Jeden z mrazu
Jeden vroucí
Který je víc horoucí.
přidáno 14.01.2023 - 19:26
komentářů6(5.)
Dandy: To se blbě brzdí, jednou jsem to zkoušel i v leže.
přidáno 14.01.2023 - 19:23
komentářů13(13.)
františek: Děkuji.
přidáno 14.01.2023 - 19:20
komentářů6(4.)
človiček: Diky za komentář,časoprostorem nevim ale po poli mne protáhla kobyla když se na ruce chtěla proběhnout
přidáno 14.01.2023 - 19:18
komentářů6(3.)
Psavec: Díky,nebudeto asi tak.
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :
Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming