Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 14.01.2023 - 08:55
komentářů16(13.)
Gora: Karpatský: děkuji za komentáře. S tou svíčkou se to má tak, na stolku v obýváku mihotající se svíčka, hraje televize a vzadu na stěně jen slabá lampička, takže luštitel, aby přečetl zadání si křížovku naklání ke světlu. Nevím, zda jsem to popsal pochopitelně. Ta představa chalupy bez el. proudu je hezčí, romantičtější, než holá pravda.
přidáno 14.01.2023 - 08:36
komentářů4(3.)
Už ten úvod je všeříkající. Emoce, city jsou myslí tak nepochopitelné a snad právě to je na nich tak fascinující, nádherné a jindy zase způsobuje to nejhlubší utrpení. Tak jako tak - o nich je život, o nich jsme my...
přidáno 14.01.2023 - 08:28
komentářů12(9.)
Geniálně vtipné :-D
Díky za zážitek :-)
přidáno 14.01.2023 - 08:26
komentářů20(18.)
Koala: O této terapii si můžeš najít informace na netu. Jinak svůj osobní zážitek časem povyprávím ve svém románu ;-)
Díky za přečtení
přidáno 14.01.2023 - 08:22
komentářů8(8.)
Gora: Nestačí, tady šlo o to, že jsem se narodila o něco dříve, než by se stalo přirozeně. Pan doktor už chtěl jít na oběd, tak mě trochu popohnal. A já si neprožila klidné a celistvé ukotvení duše v těle. Podrobněji časem povyprávím v románu ;-)
Díky za přečtení
přidáno 14.01.2023 - 08:20
komentářů8(7.)
Psavec: Moc děkuji :-)
přidáno 14.01.2023 - 08:19
komentářů8(6.)
človiček: Díky za krásný komentář :-)
Je to o celistvém vstupu duše do těla při narození. Tentokrát se to diky té terapii povedlo. Podrobněji časem v mém románu ;-)
přidáno 14.01.2023 - 08:17
komentářů8(5.)
Dandy: Já se jakoby během té terapie znovu narodila, ale tentokrát přirozeně, celistvě. Časem to podrobněji vyjádřím v románu. Díky za přečtení :-)
přidáno 14.01.2023 - 06:57
komentářů4(2.)
Pěkné.
Jen život protinaji blesky.
Nekonečny spěch,kdy dá tu chvylku vnimat že jme.
Pro krasu života
přidáno 14.01.2023 - 06:51
komentářů8(8.)
Gora: Děkuji za komentář
přidáno 14.01.2023 - 02:39
komentářů4(1.)
Minimum lásky je skoro vždy za maximum utrpení.
A časem,kdy na to nahlížím s odstupem,se mi po tom stejně stýská. Myslím po těch silných emocích, protože prázdno je jako chodit po okraji šálku a nahlížet neustále dovnitř.
přidáno 14.01.2023 - 00:04
komentářů5(4.)
Psavec: Lenča: Koala: Díky moc za návštěvu...
přidáno 13.01.2023 - 23:42
komentářů12(8.)
Gora: Díky moc.
přidáno 13.01.2023 - 23:33
komentářů8(7.)
Hezky zachycený okamžik.
přidáno 13.01.2023 - 23:31
komentářů8(4.)
Začít si věřit - a o tom to je(?)... hezký komentář človíčka.
přidáno 13.01.2023 - 23:29
komentářů6(6.)
Fantazii máš.
Poslední čárku bych odstranila.
přidáno 13.01.2023 - 23:28
komentářů8(7.)
Říkanka o poskytnutí "první pomoci" džentlmenem:-) dámě.
přidáno 13.01.2023 - 23:26
komentářů5(4.)
Zajímavý nápad s proložením kurzívou/názory jiných.
přidáno 13.01.2023 - 23:24
komentářů12(10.)
Rýmování se ti daří.
přidáno 13.01.2023 - 23:23
komentářů12(7.)
Prima...
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Meluzina řekla o BorůvkaB :
Myslím, že se v Borůvce snoubí talent s disciplínou. Neustupuje z výborně propracované formální stránky a má co sdělit světu. Jen tak dál!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming