Gora: Karpatský: děkuji za komentáře. S tou svíčkou se to má tak, na stolku v obýváku mihotající se svíčka, hraje televize a vzadu na stěně jen slabá lampička, takže luštitel, aby přečetl zadání si křížovku naklání ke světlu. Nevím, zda jsem to popsal pochopitelně. Ta představa chalupy bez el. proudu je hezčí, romantičtější, než holá pravda.
Už ten úvod je všeříkající. Emoce, city jsou myslí tak nepochopitelné a snad právě to je na nich tak fascinující, nádherné a jindy zase způsobuje to nejhlubší utrpení. Tak jako tak - o nich je život, o nich jsme my...
Koala: O této terapii si můžeš najít informace na netu. Jinak svůj osobní zážitek časem povyprávím ve svém románu ;-)
Díky za přečtení
Díky za přečtení
Gora: Nestačí, tady šlo o to, že jsem se narodila o něco dříve, než by se stalo přirozeně. Pan doktor už chtěl jít na oběd, tak mě trochu popohnal. A já si neprožila klidné a celistvé ukotvení duše v těle. Podrobněji časem povyprávím v románu ;-)
Díky za přečtení
Díky za přečtení
človiček: Díky za krásný komentář :-)
Je to o celistvém vstupu duše do těla při narození. Tentokrát se to diky té terapii povedlo. Podrobněji časem v mém románu ;-)
Je to o celistvém vstupu duše do těla při narození. Tentokrát se to diky té terapii povedlo. Podrobněji časem v mém románu ;-)
Dandy: Já se jakoby během té terapie znovu narodila, ale tentokrát přirozeně, celistvě. Časem to podrobněji vyjádřím v románu. Díky za přečtení :-)
Pěkné.
Jen život protinaji blesky.
Nekonečny spěch,kdy dá tu chvylku vnimat že jme.
Pro krasu života
Jen život protinaji blesky.
Nekonečny spěch,kdy dá tu chvylku vnimat že jme.
Pro krasu života
Minimum lásky je skoro vždy za maximum utrpení.
A časem,kdy na to nahlížím s odstupem,se mi po tom stejně stýská. Myslím po těch silných emocích, protože prázdno je jako chodit po okraji šálku a nahlížet neustále dovnitř.
A časem,kdy na to nahlížím s odstupem,se mi po tom stejně stýská. Myslím po těch silných emocích, protože prázdno je jako chodit po okraji šálku a nahlížet neustále dovnitř.
Psavec: Lenča: Koala: Díky moc za návštěvu...
Začít si věřit - a o tom to je(?)... hezký komentář človíčka.
Zajímavý nápad s proložením kurzívou/názory jiných.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Meluzina řekla o BorůvkaB :Myslím, že se v Borůvce snoubí talent s disciplínou. Neustupuje z výborně propracované formální stránky a má co sdělit světu. Jen tak dál!

