Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 05.04.2023 - 11:09
komentářů8(1.)
2017, takže ještě před kovidem :-) ... hm hm
přidáno 05.04.2023 - 10:18
komentářů14(8.)
Mlčeti Zlato: Děkuji mnohokrát za nákuk...
přidáno 05.04.2023 - 09:33
komentářů5(3.)
ukrytá v máku: Našla. Skvělé. Chtěl jsem přiložit odkaz, ale vypadal tak kostrbatě...
přidáno 05.04.2023 - 09:31
komentářů8(4.)
ukrytá v máku: Je :-( - ale asi je podstatnější, jak se povedlo napsat :-)
přidáno 05.04.2023 - 09:29
komentářů14(7.)
To je hezké...
přidáno 05.04.2023 - 08:07
komentářů7(5.)
Psavec: dost často jsme psával tak, že mě zaujal obraz, buď reálnej, jako tady, nebo obraz v mý hlavě a ten dojem z něj pak dal vzniknout básničce :-)
přidáno 05.04.2023 - 03:40
komentářů14(13.)
Psavec:
Všechno nám zdražili, i drůbež vybili,
couráme po palouku.
Lidičky rozmilí, brouky jsme chytili,
dávám je do klobouku.

R:
Ta naše kuchyně česká, ta je tak chutná, však dneska
kořínky se země vyhrábnu, placek ze švábů se nadlábnu.
Protejny a bílkoviny v sušených chroustech tu mám,
jak Lukul nežiji, držím si linii,
brouky z Číny objednám...
;-)
přidáno 05.04.2023 - 03:13
komentářů10(6.)
ukrytá v máku: Děkuji, maková panenko! Měly by plynout, kdyžskládám stylem lehkých písňových textů...
Těší mne, že ti mé verše přináší radostné pocity! :-D
Mám toho tu víc, v hlavních i v zápiscích. Třeba si vybereš!
přidáno 05.04.2023 - 03:09
komentářů4(2.)
Psavec: Díky! Mám zpěvnou náladu...:-D
přidáno 05.04.2023 - 00:40
komentářů2(2.)
miluju tam ty sykavky a tuhej rytmus
přidáno 04.04.2023 - 22:52
komentářů5(2.)
Polož mě jako pečeť na své srdce, jako pečeť na své rámě*
...oslovila, moc!
přidáno 04.04.2023 - 22:44
komentářů8(3.)
Doufám, že se nejedná o osobní zkušenost :).
Syrovost v básni se mi však líbí :).
přidáno 04.04.2023 - 22:40
komentářů2(1.)
Samotná linka příběhu se mi zatím neodkryla.
Některé obrazy jsou však zajímavě výstižné.
přidáno 04.04.2023 - 22:26
komentářů3(3.)
Super počin tohle dílko...
přidáno 04.04.2023 - 22:24
komentářů10(5.)
Moc hezky plynou...jak mraky nad hladinou...
Radost číst...Tvé verše :)!
přidáno 04.04.2023 - 22:24
komentářů5(1.)
Dobrá, aktuální.
přidáno 04.04.2023 - 22:21
komentářů4(3.)
Zkrocení zlou ženou...
Je to skvělý.
přidáno 04.04.2023 - 22:21
komentářů6(3.)
Dotkla se...tiše...jako sen*
přidáno 04.04.2023 - 22:20
komentářů4(1.)
Zase hezká.
přidáno 04.04.2023 - 22:18
komentářů7(4.)
Zaujalo, hlavně ten obraz ji bezva.
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :
Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming