Dokud Ti jde ,,onan"
jsi jak ,,Barbar Conan".
Až naň budeš líný,
tak jsi někdo jiný..... .
jsi jak ,,Barbar Conan".
Až naň budeš líný,
tak jsi někdo jiný..... .
To já mám jen dvě chutě,
jasné jako facka,
hlavně nacpat ,,nácka"
a zalézt na kutě!
jasné jako facka,
hlavně nacpat ,,nácka"
a zalézt na kutě!
Haiku jsem nikdy moc nepochopil a asi ani nepochopím... pro mě je spíš než počet slabik důležitý obsah a ten u haiku vcelku postrádám...
To je upřímně, strašný a od toho, co si pod poezií představuji na hony vzdálené, ale má to svůj styl, to se zas musí nechat...
kombinace:
Měsíc v úplňku
třetí vlak do Vršovic
ovívá tůňku přirození
Měsíc v úplňku
třetí vlak do Vršovic
ovívá tůňku přirození
ad túje - okamžitá asociace na píseň od Xaviho:
https://youtu.be/8HwVOLzA7Eo
https://youtu.be/8HwVOLzA7Eo
to je pecka: Díky Jidášovi máme čtyři dni volna
Nejlepší je se z toho vypsat :)!
Věřím, že člověk může kvést v každém věku :).
Závěr je...úžasný...
Závěr je...úžasný...
Nálada "sváteční" - máš to buřičství v krvi, tedy asi:-)
Mlčeti Zlato: To je můj oblíbený úryvek, tak jsem ani nemusela hledat :). Díky za tyto verše :)!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
colorka řekla o jackiesparrow :Léňa, moje jmenovkyně... Čím to, že tobě to jméno sluší víc? x)

