rýmy pokulhávají (země x příjemně, říhnout x líhnou), a začátek určitě lepší než konec, ten se mi svým obsahem nepozdává
To je hodne dobry. Obzvlast vsechno po prvni sloce. A posledni veta je na zaver uplne peckova. Perfektne to cely uzavre.
Po citové stránce možná silné, ale po stránce umělecké hodnota nulová (nehodnotím)
Až po "Nespíme pak ani jeden." mě to nadchlo. Už jsem dlouho nečetl nic tak originálního. Ten zbytek mi to trošku zkazil "Blesk" se mi tam nějak nehodil a "Verlaine" taky ne, nějak jsem nenašel vhodnou jeho spojitost s vulgarismy...
Ale jinak, jak říkám... Nadchlo mě to a to se mi tu nestává tak často.
Ale jinak, jak říkám... Nadchlo mě to a to se mi tu nestává tak často.
tyhle věci nejdou kometovat.
jsou moc citový a osobní a je v nich hodně.
jsou moc citový a osobní a je v nich hodně.
Kdo bláznem nebyl,
nepoznal lásky plamen,
všichni chybujeme,
je brzy říkat "amen"..
nepoznal lásky plamen,
všichni chybujeme,
je brzy říkat "amen"..
"pořád dál a dál, kde obzor končí.." tam nové cesty povstaly,
v oblacích čekají tvé příští dny
jak smaragdy, jak křišťály.
v oblacích čekají tvé příští dny
jak smaragdy, jak křišťály.
slůvka jako puzzle zapadají.....krásné metafory!
netina: Někdy mám prostě takové romantické úlety...Jsem rád, že se líbí!;o)
Ber to spíše jako řečnickou otázku, na kterou se neodpovídá! Byl to fakticky vážně spíše jen koment k podobné básni od Liduš na literu. Nebo spíše má varianta téhož...;o)))
Zase krásná romantika. Nemá to chybu a komentáře netřeba.
To by ale byla hodně smutná rekapitulace vlastního života. Takže nechme to raději jako komentář k nejmenované básni.Je to čtivé a pěkné.
já osobně taky dávám přednost mandlovému srdci v jemném kokosu:)
líbí se mi ta část s kafem a bleskem,tos vystihla výborně...a celkově se mi to líbí,hlavně ta atmosféra,myšlenky...super
tak to je výborný....ted se budu bát si dát guláš a plzeň:)))
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]

