Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 06.06.2009 - 06:13
komentářů1(1.)
rýmy pokulhávají (země x příjemně, říhnout x líhnou), a začátek určitě lepší než konec, ten se mi svým obsahem nepozdává
přidáno 06.06.2009 - 01:23
komentářů12(11.)
To je hodne dobry. Obzvlast vsechno po prvni sloce. A posledni veta je na zaver uplne peckova. Perfektne to cely uzavre.
přidáno 06.06.2009 - 01:11
komentářů3(2.)
Po citové stránce možná silné, ale po stránce umělecké hodnota nulová (nehodnotím)
přidáno 06.06.2009 - 00:52
komentářů12(10.)
Až po "Nespíme pak ani jeden." mě to nadchlo. Už jsem dlouho nečetl nic tak originálního. Ten zbytek mi to trošku zkazil "Blesk" se mi tam nějak nehodil a "Verlaine" taky ne, nějak jsem nenašel vhodnou jeho spojitost s vulgarismy...

Ale jinak, jak říkám... Nadchlo mě to a to se mi tu nestává tak často.
přidáno 05.06.2009 - 23:11
komentářů12(9.)
logr, blesk, duha...skvělé
přidáno 05.06.2009 - 22:32
komentářů3(1.)
tyhle věci nejdou kometovat.
jsou moc citový a osobní a je v nich hodně.
přidáno 05.06.2009 - 22:31
komentářů4(3.)
Kdo bláznem nebyl,
nepoznal lásky plamen,
všichni chybujeme,
je brzy říkat "amen"..
přidáno 05.06.2009 - 22:28
komentářů4(2.)
"pořád dál a dál, kde obzor končí.." tam nové cesty povstaly,
v oblacích čekají tvé příští dny
jak smaragdy, jak křišťály.
přidáno 05.06.2009 - 22:25
komentářů14(5.)
slůvka jako puzzle zapadají.....krásné metafory!
přidáno 05.06.2009 - 21:19
komentářů4(1.)
nektery casti se mi hodne libi.
přidáno 05.06.2009 - 20:52
komentářů14(4.)
netina: Někdy mám prostě takové romantické úlety...Jsem rád, že se líbí!;o)
přidáno 05.06.2009 - 20:49
komentářů4(2.)
Ber to spíše jako řečnickou otázku, na kterou se neodpovídá! Byl to fakticky vážně spíše jen koment k podobné básni od Liduš na literu. Nebo spíše má varianta téhož...;o)))
přidáno 05.06.2009 - 20:48
komentářů14(3.)
Zase krásná romantika. Nemá to chybu a komentáře netřeba.
přidáno 05.06.2009 - 20:45
komentářů4(1.)
To by ale byla hodně smutná rekapitulace vlastního života. Takže nechme to raději jako komentář k nejmenované básni.Je to čtivé a pěkné.
přidáno 05.06.2009 - 19:27
komentářů5(3.)
Nápad jako hrom!!
přidáno 05.06.2009 - 16:16
komentářů6(5.)
já osobně taky dávám přednost mandlovému srdci v jemném kokosu:)
přidáno 05.06.2009 - 15:40
komentářů12(8.)
líbí se mi ta část s kafem a bleskem,tos vystihla výborně...a celkově se mi to líbí,hlavně ta atmosféra,myšlenky...super
přidáno 05.06.2009 - 15:36
komentářů20(7.)
tak to je výborný....ted se budu bát si dát guláš a plzeň:)))
přidáno 05.06.2009 - 15:35
komentářů7(3.)
má úžasnou atmosféru....výborný
přidáno 05.06.2009 - 15:21
komentářů7(2.)
libi se mi ta cast s kafem, hereckou a tak. ta je vyborna.
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming