Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 05.06.2009 - 22:32
komentářů3(1.)
tyhle věci nejdou kometovat.
jsou moc citový a osobní a je v nich hodně.
přidáno 05.06.2009 - 22:31
komentářů4(3.)
Kdo bláznem nebyl,
nepoznal lásky plamen,
všichni chybujeme,
je brzy říkat "amen"..
přidáno 05.06.2009 - 22:28
komentářů4(2.)
"pořád dál a dál, kde obzor končí.." tam nové cesty povstaly,
v oblacích čekají tvé příští dny
jak smaragdy, jak křišťály.
přidáno 05.06.2009 - 22:25
komentářů14(5.)
slůvka jako puzzle zapadají.....krásné metafory!
přidáno 05.06.2009 - 21:19
komentářů4(1.)
nektery casti se mi hodne libi.
přidáno 05.06.2009 - 20:52
komentářů14(4.)
netina: Někdy mám prostě takové romantické úlety...Jsem rád, že se líbí!;o)
přidáno 05.06.2009 - 20:49
komentářů4(2.)
Ber to spíše jako řečnickou otázku, na kterou se neodpovídá! Byl to fakticky vážně spíše jen koment k podobné básni od Liduš na literu. Nebo spíše má varianta téhož...;o)))
přidáno 05.06.2009 - 20:48
komentářů14(3.)
Zase krásná romantika. Nemá to chybu a komentáře netřeba.
přidáno 05.06.2009 - 20:45
komentářů4(1.)
To by ale byla hodně smutná rekapitulace vlastního života. Takže nechme to raději jako komentář k nejmenované básni.Je to čtivé a pěkné.
přidáno 05.06.2009 - 19:27
komentářů5(3.)
Nápad jako hrom!!
přidáno 05.06.2009 - 16:16
komentářů6(5.)
já osobně taky dávám přednost mandlovému srdci v jemném kokosu:)
přidáno 05.06.2009 - 15:40
komentářů12(8.)
líbí se mi ta část s kafem a bleskem,tos vystihla výborně...a celkově se mi to líbí,hlavně ta atmosféra,myšlenky...super
přidáno 05.06.2009 - 15:36
komentářů20(7.)
tak to je výborný....ted se budu bát si dát guláš a plzeň:)))
přidáno 05.06.2009 - 15:35
komentářů7(3.)
má úžasnou atmosféru....výborný
přidáno 05.06.2009 - 15:21
komentářů7(2.)
libi se mi ta cast s kafem, hereckou a tak. ta je vyborna.
přidáno 05.06.2009 - 14:22
komentářů6(4.)
upřímný přání od Tvejch lidí potěší...mě ohromně, nebo ohromě?
přidáno 05.06.2009 - 13:56
komentářů4(3.)
...ne každý návrat je tak smutný

někdy je odchod nutný, aby byl šťastný návrat a aby už nikdy nemusel člověk odejít
přidáno 05.06.2009 - 13:44
komentářů7(1.)
Rozehrálas krásný divadlo, radost si počíst. Pár řádkům ještě stále přicházím na kloub, snad se zadaří... :-)
přidáno 05.06.2009 - 13:41
komentářů5(2.)
Hezká balónková miniaturka....
balónek ve vánku
už nadepsal ti obálku
jménem: "Láska"
přidáno 05.06.2009 - 12:31
komentářů1(1.)
nádherný.... obzvlášť mnoho sil
bílé i černé nebe .
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming