upřímný přání od Tvejch lidí potěší...mě ohromně, nebo ohromě?
...ne každý návrat je tak smutný
někdy je odchod nutný, aby byl šťastný návrat a aby už nikdy nemusel člověk odejít
někdy je odchod nutný, aby byl šťastný návrat a aby už nikdy nemusel člověk odejít
Rozehrálas krásný divadlo, radost si počíst. Pár řádkům ještě stále přicházím na kloub, snad se zadaří... :-)
Hezká balónková miniaturka....
balónek ve vánku
už nadepsal ti obálku
jménem: "Láska"
balónek ve vánku
už nadepsal ti obálku
jménem: "Láska"
nádherný.... obzvlášť mnoho sil
bílé i černé nebe .
bílé i černé nebe .
Souhlas, není co dodat... Snad jen ještě doplnit čárky...
někdy jde všechno jinak, než si přejeme... přeji inspiraci a více sluníčkových dnů..
pekny dilo..ver v lepsi svet...prijde mi to,jako bys to musela rict....a dobre
parádní !!... zrovna včera jsem si psala.....a taky zapojila "divadélko" ,-) ..... parádní je předposlední odstavec
plujeme spolu ve vlnách,
už opravdu a nejen v snách ...
už opravdu a nejen v snách ...
Mě to připadá jako pár hesel za sebou, nejsou špatná, ale možná by to chtělo trošku lepší (básničtější) formu
Tuhle báseň bych rozhodně nedal na úvodní stránku psanců.cz, myšlenka dobrá, ale zpracování mi přijde moc jednoduché, používáš nepřirozené obraty a nějak mi to nejde lehce na jazyk.
Když do noci se vpíjí den,
každý z nás sní svůj tajný sen...
... je to moc hezké :-)
každý z nás sní svůj tajný sen...
... je to moc hezké :-)
Divoká růže věru voní
víc než ta křehká, pěstěná,
stejně tak voní seno koni
jinak, než-li to vnímám já,
když coby milenec se v kupce
s milenkou budu objímat,
líbat ji něžně nebo prudce,
toužebně šeptat: Mám Tě rád!
víc než ta křehká, pěstěná,
stejně tak voní seno koni
jinak, než-li to vnímám já,
když coby milenec se v kupce
s milenkou budu objímat,
líbat ji něžně nebo prudce,
toužebně šeptat: Mám Tě rád!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Singularis řekla o Severak :Programátor, obdivovatel veřejné dopravy. Mívá (pro mě) krásné, zajímavé a netradiční nápady. Nebojí se experimentů, občas vystavuje i záměrně nedopsaná díla. Dobře se mi čte.

