Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 06.08.2023 - 18:20
komentářů4(3.)
Koukne pod sukni a uletí.
To jsem jednou zkoušel na základce, ale za mnou byl jízdní řád. To byla rána! Karma zafungovala za vteřinu. A další rány jsem dostával od dotyčné do zad.
přidáno 06.08.2023 - 18:16
komentářů10(9.)
Jo, tenhle vlk kouše...
přidáno 06.08.2023 - 18:13
komentářů12(3.)
Dost dobrý! Skvěle vyjádřený, kam se to občas dostane...
přidáno 06.08.2023 - 18:10
komentářů8(1.)
Tohle je super, Zvlášť první půlka.

Znám pár záplat.

I já byl záplatou.

Možná i já měl záplatu...
přidáno 06.08.2023 - 17:58
komentářů13(6.)
Gora: Díky... :)
přidáno 06.08.2023 - 15:28
komentářů5(4.)
Opisovatel33: Do lenivosti, je to oslepenie zraku spôsobom, ktorý oslepenému bráni vidieť problémy.
přidáno 06.08.2023 - 13:16
komentářů10(2.)
Jejda, předtím to byli jednotlivé odstavce, ale při kopírování se to rozházelo. Hned to opravím.
přidáno 06.08.2023 - 12:21
komentářů10(1.)
Vzhledem k tomu, že text není rozčleněn na menší odstavce je pro mne těžko prostupný... tak se omlouvám.
přidáno 06.08.2023 - 12:20
komentářů13(5.)
Prima, zajímavá forma, jen poslední veršík bych pozměnila.
přidáno 06.08.2023 - 11:59
komentářů13(4.)
dada: Díky. Přesně tak. Pro pobavení...
přidáno 06.08.2023 - 11:59
komentářů2(2.)
Opisovatel33: Díky za komentář, potěšil.
přidáno 06.08.2023 - 11:56
komentářů13(3.)
Sasanka: Díky! Tak jí vyhrabej z koše...
přidáno 06.08.2023 - 11:13
komentářů13(2.)
je to fajn básnička, která pobaví, což, hádám, byl její hlavní cíl.
přidáno 06.08.2023 - 10:05
komentářů13(1.)
Pěkná, asiatky se mi líbí. Asi jsem mé Takashi na kaši nemusela vyhazovat do koše :D
přidáno 06.08.2023 - 07:42
komentářů5(3.)
Chtěl bych vědět od čeho jsou ty oči zašpiněný. Určitě skvělý nápad. Rozvést a dopsat. Díky.
přidáno 06.08.2023 - 07:39
komentářů2(1.)
Lehké na čtení, ale na povídce jsou vidět zkušenosti. Děkuji.
přidáno 06.08.2023 - 01:41
komentářů3(3.)
Je to hrozný a zbytečně sprostý. Srdíčka/Kurvička... nejhorší rým mého života.
přidáno 06.08.2023 - 01:36
komentářů4(4.)
Mě to přijde spíš jako konstatování pravdy. Nějak bylo, nějak bude. Suché a nudné,smrt za to nemůže.
přidáno 06.08.2023 - 00:29
komentářů6(6.)
Pěkná, hlavně ten závěr. Ta fotka je tam zbytečně navíc.
přidáno 06.08.2023 - 00:25
komentářů12(2.)
Trochublázen: Možná to byla jen cenzura pro děti ;)
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming