|
|
Nevím, občas prostě nabírám momentu, kdy přestávám myslet..
Nebo jen neumím podobný stav vyjádřit slovy.
Možná by to za mne mohly říci chomáčky kouře. /a nebo se rozpynou a vykašlou se na to?
Je to vlastně daleko pravděpodobnější, než že za mně začnou povídat druzí.
Je na čase típnout cigaretu
a bude ticho.
Nebo jen neumím podobný stav vyjádřit slovy.
Možná by to za mne mohly říci chomáčky kouře. /a nebo se rozpynou a vykašlou se na to?
Je to vlastně daleko pravděpodobnější, než že za mně začnou povídat druzí.
Je na čase típnout cigaretu
a bude ticho.
taron: Asi se nad ní nezamýšlíš správně, se mnou či kýmkoliv jiným to nemá co dělat.
Nekouřím... zkus nekouřit a začít myslet... jinak báseň pěkná, k zamyšlení... možná nad tebou...
Tipnout ji o Tebe, tipnout ji o sebe.. Nebo tak nejak.
A prekricet to ticho v nas.
A prekricet to ticho v nas.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
A bude ticho.. : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Podprahová myšlenka
Předchozí dílo autora : Slečny nenasytný
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.

