Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 06.08.2023 - 23:43
komentářů10(5.)
Bavilo me to cist, tesim se na pokracovani. Jestli mas problem s pravopisem od prvni tridy, tak tech chyb tam zase neni tolik. Jako ze slova vybyty mohou zacit krvacet oci, ale zde to prevysuje zajimavost textu.
přidáno 06.08.2023 - 23:19
komentářů4(1.)
Hezká drobnůstka.
přidáno 06.08.2023 - 23:00
komentářů10(4.)
Hledač 01: ahoj. Těch gramatických chyb si v rámci možností jsem vědom, s pravopisem mám problém od první třídy. Co máš na mysli stylistickými chybami?
přidáno 06.08.2023 - 21:53
komentářů10(3.)
Ahoj. Mně se to líbí, je to napsané a popsáno stručně a výstižně bez nějakého patosu a pro mě poutavě.. Vidím tam spoustu gramatických i stylistických chyb, které ti, když budeš chtít, můžu vytáhnout, až budu mít chvilku..
přidáno 06.08.2023 - 20:33
komentářů2(1.)
super :)...kéž bys mě viděl
jak se vzbouzím s první posečenou trávou
jak ještě doznívá pod klidnou maskou můj smích
vůbec nevadí že si tě ke svýmu obrazu vymýšlím
- vstala a žasla nad vlastní pomatenou hlavou... to je parádnický , to mě líbit
přidáno 06.08.2023 - 20:18
komentářů12(5.)
Líbí se mi.
přidáno 06.08.2023 - 20:16
komentářů8(7.)
Teď je to bezva.
přidáno 06.08.2023 - 20:14
komentářů13(8.)
Bezva pobavení.
přidáno 06.08.2023 - 20:07
komentářů6(5.)
Pěkné a pravdivé.
přidáno 06.08.2023 - 20:06
komentářů10(10.)
Koala: A pořádně, díky.
přidáno 06.08.2023 - 20:01
komentářů8(6.)
Mazati proč slova jsou k zamyšlení.
Povedené
přidáno 06.08.2023 - 19:57
komentářů8(5.)
Trochublázen:
…nejsi ty trochublázen?:-)…tak jo …asi jo…:-)
přidáno 06.08.2023 - 19:52
komentářů4(4.)
Koala: Dik za komentář.Vzpominka vyvolavá smich i přes tu bolest.
přidáno 06.08.2023 - 19:14
komentářů8(4.)
Nechal bych jenom první čtyři verše, ty jsou velmi povedené
přidáno 06.08.2023 - 18:57
komentářů13(7.)
Super
přidáno 06.08.2023 - 18:55
komentářů12(4.)
Má to fakt hloubku super!
přidáno 06.08.2023 - 18:42
komentářů8(3.)
Konec jsem smazala …dost se zamýšlím i nad tím ,proč jsem to tam vlastně dala …jak se nevědomky člověk snaží jevit lepší :-)…a přitom není…
přidáno 06.08.2023 - 18:35
komentářů8(2.)
Díky…jo ten konec už je spíš taková hloupá sebelítost dokonce zvažuju že ho smažu
přidáno 06.08.2023 - 18:24
komentářů3(3.)
Tohle je pěkná vzpomínka, taková originální trochu s nadhledem.
přidáno 06.08.2023 - 18:23
komentářů7(7.)
Tohle se mi líbí. Má to super atmosféru. Skvělý obraty, třeba ty zeměpisný...
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
milancholik řekl o Sokolička :
Jedna z prvních, kteří mě tu svými díly zaujaly. A zájem o její díla i ji samotnou trvá... Osoba, které se můžu svěřit se vším, jedna z múz.. Nikdy jsem nečekal, že bych mohl někoho tak skvělého poznat přes internet. Moc si ji vážím.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming