Bavilo me to cist, tesim se na pokracovani. Jestli mas problem s pravopisem od prvni tridy, tak tech chyb tam zase neni tolik. Jako ze slova vybyty mohou zacit krvacet oci, ale zde to prevysuje zajimavost textu.
Hledač 01: ahoj. Těch gramatických chyb si v rámci možností jsem vědom, s pravopisem mám problém od první třídy. Co máš na mysli stylistickými chybami?
Ahoj. Mně se to líbí, je to napsané a popsáno stručně a výstižně bez nějakého patosu a pro mě poutavě.. Vidím tam spoustu gramatických i stylistických chyb, které ti, když budeš chtít, můžu vytáhnout, až budu mít chvilku..
super :)...kéž bys mě viděl
jak se vzbouzím s první posečenou trávou
jak ještě doznívá pod klidnou maskou můj smích
vůbec nevadí že si tě ke svýmu obrazu vymýšlím
- vstala a žasla nad vlastní pomatenou hlavou... to je parádnický , to mě líbit
jak se vzbouzím s první posečenou trávou
jak ještě doznívá pod klidnou maskou můj smích
vůbec nevadí že si tě ke svýmu obrazu vymýšlím
- vstala a žasla nad vlastní pomatenou hlavou... to je parádnický , to mě líbit
Nechal bych jenom první čtyři verše, ty jsou velmi povedené
Konec jsem smazala …dost se zamýšlím i nad tím ,proč jsem to tam vlastně dala …jak se nevědomky člověk snaží jevit lepší :-)…a přitom není…
Díky…jo ten konec už je spíš taková hloupá sebelítost dokonce zvažuju že ho smažu
Tohle je pěkná vzpomínka, taková originální trochu s nadhledem.
Tohle se mi líbí. Má to super atmosféru. Skvělý obraty, třeba ty zeměpisný...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
milancholik řekl o Sokolička :Jedna z prvních, kteří mě tu svými díly zaujaly. A zájem o její díla i ji samotnou trvá... Osoba, které se můžu svěřit se vším, jedna z múz.. Nikdy jsem nečekal, že bych mohl někoho tak skvělého poznat přes internet. Moc si ji vážím.

