Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 07.08.2023 - 17:09
komentářů13(11.)
Psavec: Díky za čtení a komentáře.
přidáno 07.08.2023 - 17:08
komentářů13(10.)
ZaZu: Díky za čtení.
přidáno 07.08.2023 - 16:27
komentářů6(1.)
Bezvadné .
přidáno 07.08.2023 - 15:17
komentářů3(2.)
Hezká.
přidáno 07.08.2023 - 14:33
komentářů10(9.)
Vlastně jen takové maličkosti: jak píšeš o té básnířce, tak její citaci bych třeba napsal kurzívou. A ten pravopis to zbytečně sráží, protože jinak je to fakt dobrý. Piš dál!
přidáno 07.08.2023 - 13:30
komentářů9(2.)
Už chápu ten smích, prostě pohádka :D
přidáno 07.08.2023 - 12:51
komentářů8(8.)
No někdy si člověk říká, aspoň že tak...
přidáno 07.08.2023 - 12:48
komentářů12(9.)
Noo od toho to jsou pohádky, abychom sedli na lep. Nakonec nezbude, než si každou chvíli vymýšlet novou pohádku.
přidáno 07.08.2023 - 11:14
komentářů8(7.)
To Wiš... víc čtu a míň píšu.
přidáno 07.08.2023 - 11:03
komentářů9(1.)
:D :D :D
přidáno 07.08.2023 - 10:49
komentářů12(8.)
Hanulka: Že ty vždycky vypíchneš tu nejpozitivnější větu Hanulko a i kdyby tam nebyla, tak jí tam určitě najdeš ;) Sluníčka jako ty by se měli klonovat a svět by byl hned lepší.
přidáno 07.08.2023 - 10:44
komentářů12(7.)
ZaZu: Psavec: Koala: Děkuji za přečtení a pochopení.
přidáno 07.08.2023 - 10:38
komentářů10(8.)
Jo fajn počtení. Text je tak plynulý, že je mi jedno co za pocity a emoce ve mě probouzí. Líbí se mi ten nahled. Bude pokračování předpokládám :)
přidáno 07.08.2023 - 10:30
komentářů8(6.)
gajda: koho to vidí moje bystré oko? není to pocestný? jak se daří mistře? jak si stojí kostely a kapličky? Od tebe se ty komentáře čtou krásně
přidáno 07.08.2023 - 10:29
komentářů3(1.)
Pěkná vzpomínka. Děkuji.
přidáno 07.08.2023 - 10:27
komentářů12(6.)
Sasanko, ze života vydařené. Poslední super vyjádření : "Nikdy v pohádkách neříkali, co bylo dál." Líbí ! Děkuji.
přidáno 07.08.2023 - 10:21
komentářů13(9.)
Jéééé, tak ta mne zase rozesmála a pobavila. Prima. Děkuji !
přidáno 07.08.2023 - 06:23
komentářů4(2.)
Psavec: Díky
přidáno 06.08.2023 - 23:47
komentářů10(7.)
Gora: Ninu si prave zamiloval, Goro...
přidáno 06.08.2023 - 23:45
komentářů10(6.)
No, už je to ke čtení lepší:-).
Jak jsem ti psala i jinde, text je to dobrý. Jen se mi nezdají ta tvá kritická slova o jisté básnířce, jinak mne to vše bavilo.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :
Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming