Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 09.08.2023 - 08:11
komentářů11(3.)
Smutné. Dělej víc věcí, které tě dělají šťastným. Díky.
přidáno 09.08.2023 - 08:06
komentářů13(4.)
Koala : opět žertovně. Děkuji.
přidáno 09.08.2023 - 06:40
komentářů7(4.)
Trochublázen: sjednocení času je, když si přestane každý dělat to svoje a žijí společně v daném okamžiku.
přidáno 09.08.2023 - 01:49
komentářů11(2.)
Trochublázen: jsem spíše realistický.
přidáno 09.08.2023 - 01:30
komentářů11(1.)
Nebuď tak pesimistický
přidáno 09.08.2023 - 01:27
komentářů7(3.)
Máslo na kaši nepatří, ale ani den nebyl dokonalý. Co si představit pod sjednocením času? Jinak je to od tebe velmi pozorné, určitě sbírku časem ocení
přidáno 09.08.2023 - 01:20
komentářů13(3.)
Hezký kandidát na příští Nemyslíš-zaplatíš
přidáno 09.08.2023 - 01:17
komentářů6(4.)
Koala: i tobě dík za názor. Taky myslím, že se to nerýmuje, ale vnímám, že mi tato forma není blízká a tak se to mohlo negativně projevit.
přidáno 09.08.2023 - 01:03
komentářů13(2.)
To byl ale blbec. Druhá sloka nejlepší.
přidáno 09.08.2023 - 00:07
komentářů7(2.)
a ta je milá :) a to krupicovou nesnáším od dětství
přidáno 09.08.2023 - 00:07
komentářů13(1.)
jednou jsem to řídil...pekelný stroj
přidáno 08.08.2023 - 19:45
komentářů6(3.)
Mě velký autobazar (AAA) - na začátku nevadí. Přijde mi to jako záměr.
A rým na konci mi taky nechybí - je to volně psáno, není tam nikde. Spíš by to vypadalo jako pěst na oko. Zvlášť, kdyby tam měly být ty navrhované rýmy.

Takhle, jak to máš - dobrý. (Aspoň dle mého názoru.)
přidáno 08.08.2023 - 19:35
komentářů12(12.)
sklobeton: Díky. To je velká poklona... :)
přidáno 08.08.2023 - 18:58
komentářů5(4.)
Hezky výstižné. Děkuji.
přidáno 08.08.2023 - 17:34
komentářů7(6.)
Díky za komentář
přidáno 08.08.2023 - 17:33
komentářů7(5.)
Sasanka: Děkuji
přidáno 08.08.2023 - 17:33
komentářů7(4.)
Hanulka: Díky moc
přidáno 08.08.2023 - 15:50
komentářů7(3.)
Pěkně jsi zbásnil to upršené počasí.
přidáno 08.08.2023 - 15:46
komentářů7(1.)
Takové něžné ukryté všechno. Na pupínky to není, ale je krásná. Pohlazení smutkem. ...a tu kaši bych rád.
přidáno 08.08.2023 - 15:15
komentářů12(11.)
Moc fajn :) evokuje mi to něčím Plíhala
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming