Darko: však já neoduzuji. Ol’ Dirty Bastard z Wu-Tang byl také šílenec i genius
Poezie anonymity: Xdd hej... ja fajčím raz za pol roka a keď to príde, tak to je úplné šialenstvo, veľmi si v tom momente užívam ako veľmi sa dá skurviť poézia a hlavne rýmy
Poezie anonymity : moc krásné. Jinak shlédni filmy Pomáda nebo Hříšný tanec, pro tebe velká inspirace. Děkuji.
člověk si říká, ať jde láska k čertu. Ale pak se najednou odněkud vynoří někdo, kdo tuhle mantru roztrhá na kusy.
Pěkna moc.
A léto doznivá
sotvaže začalo .
S dešťovou mozajkou moc si nehrálo.
A léto doznivá
sotvaže začalo .
S dešťovou mozajkou moc si nehrálo.
Zase jsi mě pobavil
.Babka bloudí pěšinou
dědek brousí za jinou...
běda mu , ten bude v řiti
až ho bába s jinou chytí...
.Babka bloudí pěšinou
dědek brousí za jinou...
běda mu , ten bude v řiti
až ho bába s jinou chytí...

