Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 08.09.2023 - 01:13
komentářů7(6.)
Já jsem se opravdu pobavila..děkuji.
přidáno 08.09.2023 - 01:12
komentářů13(11.)
Teda povedené dílko..
přidáno 08.09.2023 - 01:10
komentářů12(9.)
Krása touhy, lásky i vášně v tvé básni.
přidáno 08.09.2023 - 01:06
komentářů10(9.)
Pěkná, veselá.
přidáno 08.09.2023 - 01:05
komentářů10(10.)
Ta milosrdná, ta se dá někdy přijmout ..Hezká báseň.
přidáno 07.09.2023 - 17:06
komentářů3(2.)
To známe.
přidáno 07.09.2023 - 17:02
komentářů2(2.)
Bohužel.
přidáno 07.09.2023 - 17:01
komentářů6(4.)
Tak nějak.
přidáno 07.09.2023 - 16:59
komentářů8(6.)
Hanulka: Velký dík, milá čtenářko.
přidáno 07.09.2023 - 16:57
komentářů8(5.)
zaseja: Díkec.
přidáno 07.09.2023 - 15:51
komentářů6(3.)
korporát
přidáno 07.09.2023 - 15:35
komentářů4(4.)
Hanulka: Díky, je to jen pár blbin z excitovaného stavu.
přidáno 07.09.2023 - 15:34
komentářů4(3.)
zaseja: Ano, turistická ubytovna u pana Planety. Místo turistů tam kombajnisti kouřili na pokojích.
přidáno 07.09.2023 - 12:39
komentářů4(2.)
Halžský podle Halže? U Tachova?
přidáno 07.09.2023 - 08:12
komentářů4(1.)
Povedla se ti. Děkuji.
přidáno 07.09.2023 - 08:08
komentářů8(4.)
Psavec : opravdu jsem se pobavila, i vzhledem k dodatkům pánů. Děkuji moc.
přidáno 07.09.2023 - 08:07
komentářů8(3.)
ženy, které touha žene
nechtěj svíčky zapálené ;)
přidáno 07.09.2023 - 08:05
komentářů6(2.)
součástí je i ten odraz
přidáno 07.09.2023 - 08:04
komentářů3(1.)
joo...kolik já jich už takto zabil...a pořád žijí ;)
přidáno 07.09.2023 - 08:02
komentářů2(1.)
to znám...
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Mitzi řekla o LoveWillTearUsApart :
Byl jednou jeden sladký sen, který vlastně možná ani nebyl tak sladký... Na to, abych pohádku dokončila, nemám nervy, zbývá mi jich už jen na snění.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming