Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 04.01.2024 - 12:46
komentářů9(8.)
pedvo : já jsem četla i tvé další dílko na pokračování a u obou prima konec. To čtu ráda. Děkuji.
přidáno 04.01.2024 - 12:45
komentářů12(2.)
Mlčeti Zlato : také se mi líbí ty první dva verše, a navíc lak od okurek miluji. Děkuji.
přidáno 04.01.2024 - 12:41
komentářů12(1.)
Docela se mi to zamlouvá, ani nevím proč; asi kvůli nápaditým prvním dvěma veršům. Celé je to takové obrazné.
přidáno 04.01.2024 - 12:40
komentářů8(4.)
Mlčeti Zlato: horší je žít v tom, ale jestli vám to nevadí, pak gratuluji!
přidáno 04.01.2024 - 12:40
komentářů8(3.)
Dandy: díky
přidáno 04.01.2024 - 12:02
komentářů9(7.)
Hanulka: Že by až takhle? To by se mi líbilo, ale tak vysoko nemířím. Stačí mi, že se to líbí čtenářům - třeba tobě. Dík za to sdělení.
přidáno 04.01.2024 - 11:58
komentářů14(12.)
denisa: tak jste mě maximálně potěšila, děkuji :*
přidáno 04.01.2024 - 08:51
komentářů8(2.)
Blbý si tohle myslet a žít s tím.
přidáno 04.01.2024 - 07:31
komentářů8(1.)
Pravda pravdoucí.
přidáno 03.01.2024 - 22:17
komentářů6(6.)
Zajímavá.
přidáno 03.01.2024 - 22:05
komentářů9(6.)
pedvo : námět pro TV, kdy mnohdy neumí. Mně líbilo. Děkuji.
přidáno 03.01.2024 - 21:50
komentářů6(6.)
denisa: Doufám, že to dodržíš.
přidáno 03.01.2024 - 19:41
komentářů6(5.)
JÁ SI NA NOVEJ ROK DÁVÁM PŘEDSEVZETÍ.....ŽÁDNÉ PŘEDSEVZETÍ .)
přidáno 03.01.2024 - 19:20
komentářů9(5.)
Milan: Díky za komentář.
přidáno 03.01.2024 - 19:18
komentářů3(3.)
Psavec: Dík.
přidáno 03.01.2024 - 19:17
komentářů4(2.)
Hanulka: Díky za komentář, potěšil.
přidáno 03.01.2024 - 17:02
komentářů9(9.)
gajda: a já mám tuhle zrovna rád. Ovšem momentálně proichází transofrmací do hudby, tak se třeba pak potkáte za lepších podmínek
přidáno 03.01.2024 - 17:00
komentářů6(5.)
gajda: tvl se červenám. Jsi láska
přidáno 03.01.2024 - 16:55
komentářů2(2.)
gajda: Tyjo tys mi v poslední době přiletěl dát mega feedbacku! cením si toho. Už je to rok, těžko se mi vzpomíná, ale myslím, že to byl takový nárazový emoční výstřel, čtyři sloky jak výštěky slov co se mi honily hlavou. Vlastně bych s tebou souhlasil, jak se na to dívám z venku. Osobně jak mám teď ten odstup tak se mi celkově nezdá, ani rytmicky z ní moc radost nemám
přidáno 03.01.2024 - 15:47
komentářů9(4.)
Dobrý konec :-P

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming