pedvo : já jsem četla i tvé další dílko na pokračování a u obou prima konec. To čtu ráda. Děkuji.
Mlčeti Zlato : také se mi líbí ty první dva verše, a navíc lak od okurek miluji. Děkuji.
Docela se mi to zamlouvá, ani nevím proč; asi kvůli nápaditým prvním dvěma veršům. Celé je to takové obrazné.
Mlčeti Zlato: horší je žít v tom, ale jestli vám to nevadí, pak gratuluji!
Hanulka: Že by až takhle? To by se mi líbilo, ale tak vysoko nemířím. Stačí mi, že se to líbí čtenářům - třeba tobě. Dík za to sdělení.
JÁ SI NA NOVEJ ROK DÁVÁM PŘEDSEVZETÍ.....ŽÁDNÉ PŘEDSEVZETÍ .)
Hanulka: Díky za komentář, potěšil.
gajda: a já mám tuhle zrovna rád. Ovšem momentálně proichází transofrmací do hudby, tak se třeba pak potkáte za lepších podmínek
gajda: Tyjo tys mi v poslední době přiletěl dát mega feedbacku! cením si toho. Už je to rok, těžko se mi vzpomíná, ale myslím, že to byl takový nárazový emoční výstřel, čtyři sloky jak výštěky slov co se mi honily hlavou. Vlastně bych s tebou souhlasil, jak se na to dívám z venku. Osobně jak mám teď ten odstup tak se mi celkově nezdá, ani rytmicky z ní moc radost nemám
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Le Jerrr :Jerry, nejlepsi kouzelnik!:-) a kamos, kteryho znam uz strasne dlouho.. na pohodu typek)

