Jakoby normální lidi byli jiní. Vyjdi ven a podívej se kolem sebe. Na ten úpadek mravů, úpadek slovní zásoby, úpadek oblékání, úpadek kultury... pak jdou tihle tví sousedé a kamarádi k volbám a zvolí si to, co si zaslouží a co chtějí. A tak to má být, nebo ne?
Je úplně zbytečné si stěžovat.
Je úplně zbytečné si stěžovat.
Mlčeti Zlato : excelentní přednes, nádhera a slzy v očích. Děkuji.
Dandy: No právě. Já se rozhodl ten jeden verš umáznout pro jeho mimochodnost. Pak jsem se rozhodl načíst i s ním. Skoro bych dal hlasovat :-D
Sasanka: No tak asi děkuji. S depkou si nezahrávej. Já ji neměl. Slova se skládala jak skládací metr a šla do sebe. Ta tišina je asi opravdu nejtragičtější, ale zase klid...
Jako pěkná je to nemohu říct. Jeden by z ní dostal depku. Tohle mě zaujalo nejvíc: Když mluvné zurčení zapluje do tišiny. Nějak je mi to blízké.
Pěkná o bříze.
Když je tady pokáceli ,pařez plakal moc dlouho.
Když je tady pokáceli ,pařez plakal moc dlouho.
Mlčeti Zlato : a ještě dodám "bolavý od věku a uondaný prací"
to si nesmíme připouštět, však jsi chlap v nejlepším věku.
to si nesmíme připouštět, však jsi chlap v nejlepším věku.
Mlčeti Zlato : ale tak to nebylo myšleno, ale opravdu ty dva povedené, jen piš dál. Čtu Tě ráda. Děkuji.
pedvo: Hanulka: Jestli bych neměl psát jen ty první verše na zbytek se vykašlat :-D
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
katitek řekla o prostějanek :její psaní mě fakt dostává:)

