Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 24.01.2024 - 12:58
komentářů4(1.)
tak tyhle otázky si poslední čas kladu často...hlavně to proč tu jsem, kdo jsem a jaký to vše má vlastně smysl.) někdy si myslím že jsem na to přišla ale druhej den vím zase hovno.)
přidáno 24.01.2024 - 12:56
komentářů4(1.)
zajímavej text a zlatá klec je vězení, ale člověk na to většinou přijde pozdě že prachy samotu nevyřeší...proto i pracháči skončí život protože nenašli už smysl proč dál žít.
přidáno 24.01.2024 - 12:05
komentářů9(9.)
Hanulka: Děkuji ti za takový hezký komentář.
přidáno 24.01.2024 - 08:27
komentářů4(4.)
Hanulka: Jen takový bonmot...
přidáno 24.01.2024 - 08:26
komentářů6(6.)
Hanulka: Občasné škobrtnutí je tu a tam vzplanutí a krátké uvěření, že může být i hezky. Tak jsem to myslel.
přidáno 24.01.2024 - 08:25
komentářů9(9.)
Hanulka: Rád jsem oslovil.
přidáno 24.01.2024 - 02:02
komentářů6(6.)
Pobavila.
přidáno 24.01.2024 - 01:22
komentářů9(2.)
Ahoj, vítej. Já si radši počkám na další, snad tam nebude už tolik zdrobnělin ;)
přidáno 23.01.2024 - 21:59
komentářů9(1.)
zajímavě podáno, na hlubší zamyšlení o obsahu - zvláštní to forma :)
přidáno 23.01.2024 - 17:24
komentářů4(3.)
Mlčeti Zlato : tohle je super výstižné, opravdu. Díky
přidáno 23.01.2024 - 17:22
komentářů6(5.)
Mlčeti Zlato : nevěřím ...., občasné drobné škobrtnutí je co, prosím ? Díky za odpověď.
přidáno 23.01.2024 - 17:19
komentářů9(8.)
Mlčeti Zlato : tvé básně jsou dojímavé a silné, a je hezké slyšet tvůj charismatický hlas. Děkuji.
přidáno 23.01.2024 - 16:57
komentářů11(9.)
helples: S tím hovnem máš pravdu, ale tady je to naopak: docela dobrý obsah je srážen chybami.
přidáno 23.01.2024 - 15:02
komentářů11(8.)
pedvo: Má reakce nebyla osobní, ale když sme u toho, tak z mého pohledu je jakákoli reakce, i ty moje, poněkud mimo. Mne jen zaráží jaký neskutečný důraz je v posledních letech na formu kladen, Asi takto: i když exkrement do úchvatného obalu vložíte, furt to bude enem hovno. A navíc já su zodpovědný pouze za to co povím a nebo napíšu. Ovlivnit to jak dané pochopí mé okolí není již v mé moci. No néni život sranda? :-)
přidáno 23.01.2024 - 13:08
komentářů7(3.)
Blíženec je náš syn, já jsem těžká Váha a muž je Škorpion - máme to hezky pestré
přidáno 23.01.2024 - 12:19
komentářů5(5.)
Mlčeti Zlato : "A srdce je zas na koni,
ač kolikrát už padlo do prachu,
ač kolikrát už bylo zraněno,
ač kolikrát už bylo zlomeno."

Dojímající !
přidáno 23.01.2024 - 12:15
komentářů3(3.)
Mlčeti Zlato : tuto jsem nečetla, opravdu krásně melodická. Děkuji.
přidáno 23.01.2024 - 12:14
komentářů5(5.)
Mlčeti Zlato : toužení je krásné. Děkuji.
přidáno 23.01.2024 - 12:08
komentářů9(8.)
pedvo : moc hezkyyy se to četlo. Takhle hezky se chovali moji rodiče k sobě a byli spolu přes 50 let. Milovali jsme je oba. Moc Ti to přeji a děkuji !
přidáno 23.01.2024 - 09:07
komentářů14(14.)
Sasanka: Děkuji :) ano, krásně ji cítíte. Je tam jen malinko "světla".

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming