Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 25.01.2024 - 07:31
komentářů21(9.)
Mlčeti Zlato: Sasanka: Díky moc za nakouknutí. No, uvidíme, přiznávám, že je to návykový :)
přidáno 25.01.2024 - 07:29
komentářů21(8.)
Hanulka: Ano, je to přesně tak. Ta moje anotace je asi trochu zavádějící, ta říkanka samozřejmě není o mém vracení nebo nevracení, i když by klidně mohla být. Přemýšlel jsem nad starými vzpomínkami. Jak je člověk časem, když se začnou rozpadat, vyspraví tím, co má zrovna po ruce a neuvědomuje si, že už pak nejsou úplně věrné. A jestli je to dobře, nebo není. Díky za návštěvu :)
přidáno 25.01.2024 - 01:21
komentářů4(2.)
Mlčeti Zlato: Ale tomu bude smutno! :-/
https://www.psanci.cz/denik.php?denik_id=4053-spg
Já raději zašel do přírody...Máme na okraji města celou kaskádu rybníků, obklopených lesy. Vzduch, obsahující vůni borových silic a pohled na hladinu, to je nejlepší lék na splíny. A k tomu si zazpívat! ;-)
Já teď s Al Banem zkoušel zpívat italsky i Santa Lucia. https://flowlez.com/cs/songs/santa-lucia-97472/
:-D
přidáno 24.01.2024 - 22:52
komentářů4(1.)
Ano přijde a kdyby ne, vždy se dá zajít na jedno...
přidáno 24.01.2024 - 22:51
komentářů21(7.)
Radost číst, tak se klidně vracej.
přidáno 24.01.2024 - 22:46
komentářů21(6.)
Zašiješ plátno osudu a jede se dál, močálem černým kolem bílých skal. :) Brzké uzdravení, i když ten maličký sobec ve mně, by si rád ještě něco přečetl ;)
přidáno 24.01.2024 - 18:18
komentářů21(5.)
DDD : ještě také zpráchnivělé, co si vzpomínám.
přidáno 24.01.2024 - 18:18
komentářů21(4.)
DDD : tohle se mi moc líbí ! V jednoduchosti je síla i krása. Zteřelé - to používala moje babička - jakoby ztrouchnivělé nebo jiné ? Děkuji.
přidáno 24.01.2024 - 17:17
komentářů4(4.)
Povedená ano zlatá klec není vše.
přidáno 24.01.2024 - 17:12
komentářů4(4.)
Psavec: Díky
přidáno 24.01.2024 - 17:12
komentářů4(3.)
denisa: Děkuji za přečtení.
přidáno 24.01.2024 - 16:29
komentářů4(3.)
Vizitka mnohých pracháčů, líbí se mi.
přidáno 24.01.2024 - 16:24
komentářů9(3.)
Opravdu moc zdrobnělin.
přidáno 24.01.2024 - 16:21
komentářů4(2.)
Ten konec je nadějný.
přidáno 24.01.2024 - 16:20
komentářů21(3.)
Tož vítej zpět.
přidáno 24.01.2024 - 16:06
komentářů4(2.)
denisa: Mně přijde, že pracháči si spíš jen najdou další ptáčky.
přidáno 24.01.2024 - 14:40
komentářů11(11.)
lll.5222: Asi už sem zapomněl, že většina diskuzí je jen ztráta času a proto upřímně děkuji za připomenutí. Žijme dlóóóho a faň.
přidáno 24.01.2024 - 14:29
komentářů11(10.)
Lidi v klidu :D
přidáno 24.01.2024 - 13:50
komentářů21(2.)
gajda: No, upřímně, za celou tu dobu jsem si zapsal maximálně pár poznámek a ty jsem, jak jinak, ztratil. Asi to tak má být. Ale možná, že verše rodí další verše, tak uvidíme :) Každopádně tajně doufám, že se mi podaří příští týden ukecat doktora, aby mi dovolil chodit a té sádry se brzo zbavím. Díky za Tvůj povzbudivý komentář! ;)
přidáno 24.01.2024 - 13:25
komentářů21(1.)
Naopak, po tříleté přestávce se mi oddechlo, že i dobří holubi se vracejí. Ať žije tvá svatá sádra! Jistě jsi toho za tu dobu do šuplíku napsal velkou hromadu, no a tu je třeba vzpomenout těch ubohých básníků, co tě meli za vzor a tiše se vytratili, protože jsi je opustil, zasedli k volantům svých traktorů a nevida záře na horizontu se pustili do orby, nebo se vrátili za pult, aby se čekající zástupy zákazníků konečně dočkaly odbavení svého zboží... k čemu jsou básně? K čemu básníci? Jako pražce pod kolejnicemi, po kterých se řítí rychlíky civilizace. Ještě tu chvíli pobuď. Já tě rád čtu.
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming