Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 30.01.2024 - 20:47
komentářů9(5.)
Dandy: Děkuji, Dandy!
přidáno 30.01.2024 - 20:46
komentářů9(4.)
Hanulka: děkuji, Hanulko, vážím si toho!
přidáno 30.01.2024 - 20:00
komentářů9(3.)
Zajímavej text, ale jakoby dost násilně tlačený na rým za každou cenu, myšlenka dobrá, celkem se mi líbí obrat básník bez kůže, je to dobré přirovnání a otevírá to představivost. Rozhodně by báseň mohla být i víc konkrétnější.Také by bylo fajn pracovat více s rytmem a zvuky. Ale s tím máme dost problému skoro všichni co píšeme. Ale je dobré mít zpětnou vazbu. Taky bych se nebála experimentovat, překračovat hranice atd. co říct... přesto jsem ráda četla protože jsou tam místa co mě zaujala. Hezký den. A je to jen názor jednoho neumětela který se zastavil .)
přidáno 30.01.2024 - 18:26
komentářů9(2.)
Povedená.
přidáno 30.01.2024 - 18:21
komentářů9(1.)
Glorie : moc se mi líbí - "zahalená svými city", ta se Ti povedla. Děkuji.
přidáno 30.01.2024 - 16:25
komentářů8(7.)
nádhera
přidáno 30.01.2024 - 16:23
komentářů17(11.)
to se povedlo, promlouvá do duše:)
přidáno 30.01.2024 - 16:14
komentářů11(11.)
kekebreke: Homér: děkuji
přidáno 30.01.2024 - 16:13
komentářů11(10.)
DDD: děkuji mockrát
přidáno 30.01.2024 - 14:40
komentářů8(7.)
No sláva! Paráda! Konečně v té stoce, která tady smrdí díky těm "autorům" píšícím na koleně, objevilo se něco, co je opravdovou poezií. Rým, rytmicky důrazné slabiky, pečlivě usazená slova, děj, příběh. Já děkuji a prosím, piš častěji, jinak z toho tady lapnu žaludeční vředy.
přidáno 30.01.2024 - 14:33
komentářů5(5.)
Stejná frekvence je magie, souhlas. Vše nej k narozkám.
přidáno 30.01.2024 - 14:21
komentářů17(10.)
Tento styl psaní není zrovna co vyhledávám, ale nějak mě to zaujalo, takže asi za mne dobrýýý
přidáno 30.01.2024 - 14:20
komentářů11(9.)
kekebreke : já ji fandím - je to z ní venku ! Promiň.
přidáno 30.01.2024 - 14:19
komentářů11(8.)
Ten poslední řádek první sloky mě trošku kope, ale jinak teda, má to šťávu, je z toho ten pocit naplno cítit, nechtěl bych tě potkat nasranou :-)
přidáno 30.01.2024 - 14:05
komentářů11(7.)
Psavec: Výstižně. Snad to poslala. Po telefonních budkách už je ámen, kdo ví, kdy zmizí poštovní schránky.
přidáno 30.01.2024 - 13:57
komentářů6(5.)
gajda: No a baví tě tohle číst? Za mě teda hrůza celkem, není to úplnej Dandy, ale přijde mi, že tu převažují ženy, které umí psát. Víš, že je v tom ten život, takový to mají ladnější. Tohle je jak od panice, pardon.
přidáno 30.01.2024 - 13:45
komentářů6(4.)
Honzík : rozpolcenost a láska jsou dvě protichůdné emoce, které mohou být velmi náročné na prožívání. Ale každý, kdo miloval, tak prožil. Nevzdávej a piš dál. Je to přirozená součást lidského prožívání. Tak držím palce !
přidáno 30.01.2024 - 12:24
komentářů6(3.)
Zdravím duše mi podobné a děkuji za slova i za ty nemilé :) spíše než aby báseň striktně formu držela by ta moje sdělení nosila. Dušičku vylít jsem si chtěl bohužel kreativně nucen jsem komentáře u jiných zanechat bych mohl další vylévat :D nuže nyní hledám neboť ke kreativitě se nutit nedám ;)
přidáno 30.01.2024 - 07:40
komentářů17(9.)
DDD : když čtu básně, tak pomalu a užívám si to, mám velkou představivost a jsem zrozená v Raku, takže se mi líbí, ač to nazývaš - klišé. Díky a hezký den !
přidáno 30.01.2024 - 07:40
komentářů11(6.)
Ahoj! Mně je to hrozně blbý, ale ten ráznej závěr mě prostě pobavil. Což asi neměl, ale prostě jsem se neubránil úsměvu. Autentická, úderná s pořádně tlustou čárou na konci. Držím palce a budu zvědavej na další :)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming