Morfeus : koho oslovuješ, buďte slušní ? Nikdy jsem tu nenapsala vulgaritu. Jako ta tvoje kamarádka, co ji používá denně. Kinderstube je dobré vychování, to už říkával Franz Josef Kaiser a naše babičky. Nevychovanost a jistá pohrdlivost urážet, to patří vám dvěma.
promiň ale tyhle divný rýmovačky za každou cenu mi přijdou dost laciný ryby chyby sliby to vytvoří i pětiletý děcko v mateřské škole , za mě ? tohle mě zabilo hned na začátku celou možnou myšlenku. Já čekám od textu fakt víc než rýmovačku. Píšeš v textu o řece kam dvakrát nevkročíš a to by si měli všichni básníci uvědomit u rýmovaček. Promiň jen názor než mě tady zas někdo roznese za názor. Ale chceš jen chválu?. Při čtení mi to opravdu bylo proti srsti, nojo každej jsme jiný a cítíme texty jinak.
pokud jde o muže :D je kouzlo synchronicit .)
pokud jde o muže :D je kouzlo synchronicit .)
kekebreke: ale pokud je ta Salome pro tebe nejlépe použitelná tak proč ne, jen je to časté.
já bych třeba použila Oheň tančil jako mystické ozvěny minulosti: Vytvoříte obraz ohně jakožto bytost spojenou s minulostí, která tančí s plameny a tím umožňuje lidským myslím nahlédnout do historie,mystiky protože sám oheň je
mystérium v básni a něco symbolizuje... nemusí to být Salome. Můj oblíbenej básník byl Edgar Allan Poe a miluji Krchovského, jsou nevšední, jiní a to hledám v básních proto Salome mě nezaujala.
ale vím že autor ví nejlépe co chtěl asi vystihnout takže to respektuji a dala jsem jen názor, ne kritiku jen pohled z jiný strany břehu ... každý máme jiné obrazy v hlavě a jiné náhledy, je fajn ale podílet se na komunikaci o textech co něčím zaujmou nebo i ne.) dokud je svoboda se vyjádřit je to v pořádku až nebude teprve je něco špatně.
jo a ty moje moudra žádný moudra nejsou, dala jsem jen jiný pohled a pište jak chcete vy, umění nemá být lágr a ostnaté ploty, má překročit hranice a experimentovat, nejet v zajetých kolejích dávno vyšlapaných. Mám ráda rebelství, divokost a experimentování, fantazii a názory, myšlenky a nápady to mě baví od všech co něco přinesou a doplní. Nejedu na ovace ale na hledání pravdy.)
já bych třeba použila Oheň tančil jako mystické ozvěny minulosti: Vytvoříte obraz ohně jakožto bytost spojenou s minulostí, která tančí s plameny a tím umožňuje lidským myslím nahlédnout do historie,mystiky protože sám oheň je
mystérium v básni a něco symbolizuje... nemusí to být Salome. Můj oblíbenej básník byl Edgar Allan Poe a miluji Krchovského, jsou nevšední, jiní a to hledám v básních proto Salome mě nezaujala.
ale vím že autor ví nejlépe co chtěl asi vystihnout takže to respektuji a dala jsem jen názor, ne kritiku jen pohled z jiný strany břehu ... každý máme jiné obrazy v hlavě a jiné náhledy, je fajn ale podílet se na komunikaci o textech co něčím zaujmou nebo i ne.) dokud je svoboda se vyjádřit je to v pořádku až nebude teprve je něco špatně.
jo a ty moje moudra žádný moudra nejsou, dala jsem jen jiný pohled a pište jak chcete vy, umění nemá být lágr a ostnaté ploty, má překročit hranice a experimentovat, nejet v zajetých kolejích dávno vyšlapaných. Mám ráda rebelství, divokost a experimentování, fantazii a názory, myšlenky a nápady to mě baví od všech co něco přinesou a doplní. Nejedu na ovace ale na hledání pravdy.)
kekebreke: člověče, já jsem ten poslední, kdo má uraženou ješitnost. Pravda holt bolí a ukončím to citací místní primadony; KINDERSTUBE. Lidi, kdy budete už slušní. Evidentně věk s tím nemá co dělat!
Sasanka: Morfeus: Hanulka: denisa: DDD: Dandy:Díky všem za příspěvky. Ne ve všem s vámi souhlasím, v mnohém ale ano. Opravovat to nebudu, ať to zůstane původní. Samozřejmě, Morfea a jeho slinty z uražené ješitnosti přeskakuji, blije jen nesmysly, včetně tvorby.
K Salome, možná omšelé a často se objevující, ale nenapadlo mě lepší připodobnění k tanci plamene svíčky. Celá idea básničky byla v tom, že při roztékajícím se zbytku svíce čtu a závodím s časem, než dohasne. To se nepodaří, takže nevím, jestli rozečtená kniha skončila radostně, či smutně.
K Salome, možná omšelé a často se objevující, ale nenapadlo mě lepší připodobnění k tanci plamene svíčky. Celá idea básničky byla v tom, že při roztékajícím se zbytku svíce čtu a závodím s časem, než dohasne. To se nepodaří, takže nevím, jestli rozečtená kniha skončila radostně, či smutně.
jé já už se lekla co visící to může být a on lustr .)
líbí se mi spojení slov lustru staré lásky
A ZÁVĚR JE VELMI ZDAŘILEJ ! BLEŠÍ TRH SPOJENÝ SE SNY A ZAPOMNĚNÍM DÁVÁ DOST VELKÝ PROSTOR PRO PŘEDSTAVIVOST.
líbí se mi spojení slov lustru staré lásky
A ZÁVĚR JE VELMI ZDAŘILEJ ! BLEŠÍ TRH SPOJENÝ SE SNY A ZAPOMNĚNÍM DÁVÁ DOST VELKÝ PROSTOR PRO PŘEDSTAVIVOST.
denisa : tvoje vyjadřování a pravopis je bohužel na úrovni ZŠa ještě s hrubkami, příšernost. Máš velký problém, měla by si navštívit lékaře, protože to, co píšeš v komentech se nedá číst. Co tu jsi tak jen ryješ do lidí. Urážíš. Beze slov, ztrácet s tebou čas, kup si pravopis českého jazyka, než tu budeš psát. Díky.
DDD: NEMUSÍŠ SE PŘECE OMLOUVAT KAŽDÝ TO VIDÍ JINAK A JE FAJN ŽE TOHLE DÍLO VYVOLALO NĚJAKOU ODEZVU V TOMHLE PRÁZDNU, já nemám ráda prázdný pochlebování a beru názory , dát dohromady alespoň nějaký pohled na text než jen líbí, ó nádherně a hřejivé a jiný plky, co mi to dá? .)ale, pokud se rozjede debata znamená to že nebylo zdaleka dílo nezdařilé a stálo za čas, kdyby ne, jdu dál bez komentu .) hezký den
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Me and you and all the others řekla o Lay :moje zlatá sedmikráska. kafe. sem fakt moc moc moc ráda, že tu jsi, že tě můžu číst... a že tomu někdy i rozumím:+) love. M.**

