Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 24.03.2024 - 17:57
komentářů8(2.)
Dandy: Máš pravdu, dík.
přidáno 24.03.2024 - 17:55
komentářů8(1.)
Jo,jo. připomíná Krej....
přidáno 24.03.2024 - 15:56
komentářů2(1.)
Moc se mi líbí.
přidáno 24.03.2024 - 15:54
komentářů8(3.)
Tohle se mi moc líbí.
přidáno 24.03.2024 - 15:51
komentářů3(3.)
Bezva jsi to poskládal.
přidáno 24.03.2024 - 15:10
komentářů6(6.)
Homér: mas pravdu a diky moc! Karel nebyl ale i tak to bylo super !
přidáno 24.03.2024 - 13:54
komentářů8(2.)
Leslie : už jednou jsem Ti psala, máš krásný a poutavý přednes. Opravdu. Děkuji.
přidáno 24.03.2024 - 13:53
komentářů6(6.)
Kleriska.KX : tohle je opravdu nádhera ! Moc ráda takové čtu. Děkuji.
přidáno 24.03.2024 - 13:46
komentářů8(1.)
Líbí,pěkný přednes.
Arogance je nedobrá.
přidáno 24.03.2024 - 13:36
komentářů6(5.)
Silná a něčím mi blízká.
přidáno 24.03.2024 - 13:24
komentářů6(5.)
Sasanka: Tady s tebou musím souhlasit:)
přidáno 24.03.2024 - 13:20
komentářů6(6.)
Krásná.
přidáno 24.03.2024 - 13:19
komentářů7(5.)
Nádherně nežná, ten cit z ní úplně prýští...
přidáno 24.03.2024 - 12:18
komentářů6(5.)
Klér, to jsi psala jako patnáctka, jsi talent. Myslím, že toho máš teď na srdci stále hodně, ale bojíš se to sem dát, aby si to nepřečetl někdo...Každopádně hezké narozky přeji!
přidáno 24.03.2024 - 11:41
komentářů11(8.)
Psavec: Poezie anonymity: Mlčeti Zlato: Hanulka: denisa: človiček: Moc děkuji za tak krásné reakce, přiznám se, že jsem je nečekala a také mě překvapilo, že se tu neotevřela diskuze nad formou.
přidáno 24.03.2024 - 10:37
komentářů19(7.)
Diakritika má v českém pravopise nezastupitelnou úlohu, bez ní se může zcela změnit význam slov. A zhorší se čitelnost textu a v neposlední řadě je psaní diakritiky projevem určité ohleduplnosti vůči čtenářům. Přeji hezký den !
přidáno 24.03.2024 - 09:06
komentářů19(6.)
Poezie anonymity: pozvedl jsi mou uroven. Diky.
přidáno 24.03.2024 - 07:50
komentářů3(2.)
Povedená.
přidáno 24.03.2024 - 06:09
komentářů5(3.)
Pěkná
přidáno 24.03.2024 - 06:08
komentářů6(4.)
Když se srdce začne rospadat.
Kéž se najde ten co jej dokaže poskládat.
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Máta :
Opravdu se vyzná v psychologii a užívá si to. Píše úžasně dokonalé romány, jen mi nevyhovuje jejich výstavba: Vyhýbá se uvádění jmen postav a při čtení zprvu není zřejmé, co je důležité a co ne. Vše se odhaluje až postupně, což činí román napínavým a dodává mu spád.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming