Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 23.03.2024 - 23:36
komentářů6(5.)
Poklona!!! To bych si taky dal napsat...
přidáno 23.03.2024 - 23:12
komentářů12(7.)
wojta: Díky..
přidáno 23.03.2024 - 22:44
komentářů3(1.)
Neu : jak vtipně a roztomile si to popsal, líbí ! Děkuji.
přidáno 23.03.2024 - 22:13
komentářů1(1.)
Posmutnělá.
přidáno 23.03.2024 - 22:12
komentářů5(2.)
Moc hezká.
přidáno 23.03.2024 - 21:15
komentářů5(1.)
Ann(ah): zlatíčko, jak moc Ti rozumím. Krása povedená- Děkuji.
přidáno 23.03.2024 - 06:22
komentářů12(6.)
Povedlo se ..... .
přidáno 23.03.2024 - 05:40
komentářů6(5.)
Yana : pěkně napsáno. Děkuji.
přidáno 23.03.2024 - 05:39
komentářů12(12.)
Yana : ta je pěkná, děkuji.
přidáno 23.03.2024 - 00:40
komentářů4(4.)
Šumění větru mezi provazy mě total bere:)
přidáno 23.03.2024 - 00:31
komentářů6(3.)
Bezva, určitě zaujala.
přidáno 22.03.2024 - 22:44
komentářů19(5.)
Mě ta absence diakritiky v tomto případě zvláštně fascinuje
přidáno 22.03.2024 - 22:40
komentářů11(7.)
někdy slova nestačí, na zhodnocení skvělého psaní!
přidáno 22.03.2024 - 21:52
komentářů19(4.)
Pedvo má pravdu, tohle snižuje úroveň.
přidáno 22.03.2024 - 21:49
komentářů6(3.)
Musíš věřit, děvče.
přidáno 22.03.2024 - 19:44
komentářů19(3.)
Slovo "sobe" pochazi z rectiny a znamena "pokoje".
přidáno 22.03.2024 - 18:51
komentářů19(2.)
blokar : někdy se slova bez diakritiky mohou stát nejasnými nebo dokonce zcela jinými slovy. Jazyk český je nádherně bohatý a jadrný. Jediný jazyk evropský bez diakritiky je angličtina. Název básně : "sobe" ? Je to oslovení zvířátka anebo osobní zvratné zájmeno "se" ve 3.pádu ? Přidávám se k Petrovi, nelíbí se mi to. Je to dnešní móda z telefonů. Ano, zbytečně vám to ubírá a kazí. Vám píší proto, že nevím, který z vás to psal. Děkuji.
přidáno 22.03.2024 - 15:26
komentářů19(1.)
Škoda, že je to bez diakritiky. Tento nedostatek tvá docela dobrá dílka vysloveně kazí. Ahoj.
přidáno 22.03.2024 - 11:17
komentářů6(2.)
...a ten kousek hledá teba, abys byla zase celá. Slůvko po slůvku poskládaná. Držím pěsti.
přidáno 22.03.2024 - 11:06
komentářů6(1.)
Ann(ah) : věřím, že všichni tady Ti budou držet palce a pěstičky, aby ses brzy dočkala a vše dobře dopadlo. Myslím na Tebe a věřím ! Drž se holčičko !
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :
Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming