Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 26.03.2024 - 22:53
komentářů14(3.)
Líbí se mi, ale první mě napadlo, že je Baby zbouchnutá :) Zajímavě lehký a pěkně úderný rytmus v tom přednesu. Známé emoce jsi mi připomněla, pustila jsem si to pětkrát a myslím, že ještě neodolám :D
přidáno 26.03.2024 - 22:28
komentářů8(7.)
Jo! má to grády a španělštinu miluju, i když jsem v ní absolutně nepokročila :)
přidáno 26.03.2024 - 21:38
komentářů14(2.)
Pěkné.
přidáno 26.03.2024 - 18:38
komentářů8(6.)
Dandy: Hanulka: Psavec: Moc děkuji za milé reakce.
přidáno 26.03.2024 - 18:37
komentářů8(5.)
Mlčeti Zlato: Ani do roka a do dne, dávám si naději, že snad do dvou. Děkuji.
přidáno 26.03.2024 - 18:19
komentářů14(1.)
Život někdy hodně blolí.
přidáno 26.03.2024 - 18:05
komentářů8(8.)
Chronoss: Přesně tak, díky.
přidáno 26.03.2024 - 15:50
komentářů6(6.)
wow , bolí a hodně ,,,proč ty nejkrásnější slova do básní vkládá největší bolest a největší radost ?,,, proto abychom setrvali v našem hledání a ve víře že stojíme za to abychom byli šťastní
přidáno 26.03.2024 - 15:45
komentářů8(7.)
baba, zkrátka stará škola , žádný zbytečný složitý verš , odsýpá to , že by Káčko :)
přidáno 26.03.2024 - 15:43
komentářů5(4.)
pěknéé
přidáno 26.03.2024 - 14:13
komentářů10(10.)
gajda: Hapka Merta Vřešťál... Mám pocit, že nás mrazí stejné múzy
přidáno 26.03.2024 - 11:29
komentářů4(4.)
Krásná smuténka.
přidáno 26.03.2024 - 09:21
komentářů4(3.)
Krasna slova s nádechem smutku.
Výry že bude líp.
přidáno 26.03.2024 - 08:47
komentářů10(9.)
ahá... tak Hapka!
přidáno 26.03.2024 - 08:05
komentářů4(2.)
Sasanka : úplněk nám dává zabrat... magický úpněk nese sebou záhadno a tajemno. Díky.
přidáno 26.03.2024 - 07:45
komentářů4(1.)
...a nemám slov.
přidáno 25.03.2024 - 23:48
komentářů1(1.)
Je to fakt krása,
že zima konečně chcípla
jedna z mála dobrých věcí
které můžeme vidět na vlastní voči :)
přidáno 25.03.2024 - 20:41
komentářů6(6.)
Kdekoliv na zemi, puero. :)
přidáno 25.03.2024 - 18:45
komentářů13(12.)
kmotrov: hezká. Děkuji.
přidáno 25.03.2024 - 18:43
komentářů1(1.)
Hezky napsáno. Děkuji.
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :
teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming