Líbí se mi, ale první mě napadlo, že je Baby zbouchnutá :) Zajímavě lehký a pěkně úderný rytmus v tom přednesu. Známé emoce jsi mi připomněla, pustila jsem si to pětkrát a myslím, že ještě neodolám :D
Jo! má to grády a španělštinu miluju, i když jsem v ní absolutně nepokročila :)
Mlčeti Zlato: Ani do roka a do dne, dávám si naději, že snad do dvou. Děkuji.
wow , bolí a hodně ,,,proč ty nejkrásnější slova do básní vkládá největší bolest a největší radost ?,,, proto abychom setrvali v našem hledání a ve víře že stojíme za to abychom byli šťastní
baba, zkrátka stará škola , žádný zbytečný složitý verš , odsýpá to , že by Káčko :)
gajda: Hapka Merta Vřešťál... Mám pocit, že nás mrazí stejné múzy
Sasanka : úplněk nám dává zabrat... magický úpněk nese sebou záhadno a tajemno. Díky.
Je to fakt krása,
že zima konečně chcípla
jedna z mála dobrých věcí
které můžeme vidět na vlastní voči :)
že zima konečně chcípla
jedna z mála dobrých věcí
které můžeme vidět na vlastní voči :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!

