|
|
|
Svět který už jednou v tichosti přihlížel vyvražďování není spolehlivý.
|
|
Vím, že to není lehké ke čtení a jsem zde hodně zaměřený na sebe a vnímání života všude kolem sebe.
|
|
|
|
Krátká meditace o životě, intimitě, sdílení i posledním okamžiku
|
|
Každý člověk hraje na struny našeho srdce jinak – a právě z těch tónů vzniká melodie našeho života.
|
|
Po dloooouhé době jsem se rozhodl, to o čem uvažuji a přemýšlím, hodit na "papír"...
|
|
Neodkráčej mi...
|
|
r.2013
|
|
těžko se to řadí....řazení a škatulkování vůbec..¨nesnášim..... .prostě moje myšlenky..
|
|
Každý dokážeme strčit nos jen tam, kam nám to umožňuje naše mysl.
|
|
|
|
|
|
|
|
Spousta skvělých myšlenek zahynula jenom proto, že nebyl nikdo, kdo by si je poslechl!
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o lidus :ano:)...ta mi učarovala, je v ní něco psychopaticky kouzelného...něco jako magnet:);)..ráda se k ní lepím:);)

