|
|
|
reflexivní, introspektivní. (kde jsou mí ante a marie?)
|
|
|
|
mám absťák a ždímu ze sebe poezii o naprosto neinspirativných věcech. (taky by to mohlo být o pocitu, kdy člověk pije čaj ve svém soukromém koutku a všechno kolem je daleko. a pak vstane, číšník odnese konvičku a čas se rozběhne.) velmi antiklimatická báseň. (ha!)
|
|
|
|
moc se dívám na hannibala a moc piju čaj a moc se mi stýská. taková nenáročná.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pixličky cigaret jsou vlastně malé osobní svatyňky kuřáků (ale stejně jsem to složila na schodech kostela)
|
|
|
|
|
|
|
|
lepší název nevymyslím, asi.
|
|
Co už, no... Radši psát tužkou než lopatou.
|
|
Já si to tu zase odložím a zítra smažu...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
colorka řekla o jackiesparrow :Léňa, moje jmenovkyně... Čím to, že tobě to jméno sluší víc? x)

