podobná díla k Laxní lančmít


neumím posoudit, odsuďte
přidáno 26.01.2017
hodnoceno 22
čteno 1318(30)
posláno 0
nevím, jestli je to přepsáno správně, IPA je pro mě relativně nová a každopádně jde spíš o hříčku než o dílo vrcholného slohu. konec dvojznačný.
přidáno 17.03.2016
hodnoceno 17
čteno 1737(33)
posláno 0
kittchen. KITTCHEN. nevím, co bych k němu řekla.
přidáno 21.11.2015
hodnoceno 14
čteno 1607(32)
posláno 0
o čaji a o modré
přidáno 27.12.2015
hodnoceno 14
čteno 1273(28)
posláno 0
červenec 2013, malá nasraná já, upraveno
přidáno 05.05.2016
hodnoceno 8
čteno 1298(26)
posláno 0
Šaziho tisíc a jedna noc
přidáno 05.05.2016
hodnoceno 11
čteno 1220(14)
posláno 0
o strachu z entropické tendence
přidáno 10.10.2018
hodnoceno 4
čteno 1733(24)
posláno 0
"Kam byste šel? Hm, tam, kam kdysi dávno chodili lidé jako já. Putovali po stezkách, které jiní neviděli. Za oblohou. Na druhé straně deště." Susanna Clark
přidáno 11.07.2016
hodnoceno 6
čteno 1133(20)
posláno 0
Můj první metahemeralistický experiment
přidáno 19.01.2017
hodnoceno 9
čteno 1358(34)
posláno 0
inspirováno latinou (které nerozumím) ze jména růže
přidáno 30.10.2015
hodnoceno 7
čteno 1602(23)
posláno 0
Experiment inspirovaný Kvílením, básní i filmem (viz http://www.csfd.cz/film/256389-kvileni/prehled/ ).
přidáno 09.03.2017
hodnoceno 7
čteno 1405(19)
posláno 0
Automatické psaní se tomu říkám já.
přidáno 10.12.2017
hodnoceno 1
čteno 1517(12)
posláno 0
pokus o (absolutní) báseň inspirovaný petrem vášou (už zase). mám ráda kubismus.
přidáno 18.01.2016
hodnoceno 8
čteno 1126(18)
posláno 0
Šaziho tisíc a jedna noc
přidáno 02.05.2016
hodnoceno 10
čteno 1308(20)
posláno 0
moira v jeskyni, kde pramení nil a rodí se hvězdy. Šupl8ková
přidáno 20.06.2018
hodnoceno 5
čteno 1645(27)
posláno 0
Pocity a reakce na dvě básně jednoho autora,bylo mi z nich dost těžko,takže jsem je musela nějak ztrávit.
přidáno 21.08.2023
hodnoceno 13
čteno 487(20)
posláno 0
Žert nebo něco víc...?
přidáno 06.04.2012
hodnoceno 11
čteno 1882(24)
posláno 0
Šaziho tisíc a jedna noc
přidáno 18.05.2016
hodnoceno 16
čteno 1330(17)
posláno 0
1|2
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming