podobná díla k Ošklivé káčátko


Nedávno sa médiami prehnala správa o náleze papyrusu, ktorý "dokazuje" že Ježiš kristus mal manželku. Spočiatku som to ignoroval, ale médiá a ľudia v okolí tomu venovali pozornosť a moje rozhorčenie sa nad nezmyselnosťou celého toho humbuku vyústilo v to, že som spísal nasledujúci text v ktorom predkladám fakty, narozdiel od médii. Pre tých čo tú "senzáciu" náhodou nezachytili: http://veda.sme.sk/c/6538974/papyrus-tvrdi-ze-jezis-mal-zenu.html
přidáno 09.10.2012
hodnoceno 52
čteno 2490(19)
posláno 0
Tak jsem začal trochu vzpomínat,i když dnes žiju radši víc v přítomnosti,ale třeba to někoho pobaví..:-)
přidáno 05.09.2012
hodnoceno 50
čteno 1931(10)
posláno 0
..zpověď...když je nejhůř, musí to ven..
přidáno 18.04.2012
hodnoceno 15
čteno 1527(12)
posláno 0
už několik dní nad tím přemýšlím a myslím, že dnes k tomu dozrál čas :)
přidáno 30.08.2014
hodnoceno 10
čteno 1596(20)
posláno 0
přidáno 17.03.2014
hodnoceno 12
čteno 1816(23)
posláno 0
básně/chlast
přidáno 06.11.2012
hodnoceno 15
čteno 1869(21)
posláno 0
... aneb, nelze chcát proti větru
přidáno 05.04.2015
hodnoceno 44
čteno 1812(34)
posláno 0
přidáno 03.09.2013
hodnoceno 18
čteno 1349(15)
posláno 0
:-)
přidáno 19.05.2012
hodnoceno 10
čteno 1415(12)
posláno 0
přidáno 17.06.2013
hodnoceno 10
čteno 1884(12)
posláno 0
Tentokrát jsem to zařadil úplně mimo všechno, protože nevím, jak se takovémuto druhu psaní říká (jestli se mu vůbec nějak říká (krom hrozného psaní :=D)).
přidáno 16.01.2012
hodnoceno 10
čteno 1253(11)
posláno 0
přidáno 12.11.2011
hodnoceno 5
čteno 1656(13)
posláno 0
Jen abyste věděli, jak moc se nudím.
přidáno 22.02.2012
hodnoceno 6
čteno 1904(33)
posláno 0
Stará s mou obvyklou podzimní šedou náladou :-). Jen do mě.
přidáno 03.09.2013
hodnoceno 16
čteno 1358(21)
posláno 0
chybí tomu asi všechno, co je potřeba, aby to předalo nějaké poselství..ale to mně teď taky.
přidáno 30.12.2011
hodnoceno 10
čteno 1773(15)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
GULI řekl o kmotrov :
Kdyby byl kmotrov můj soused,tak by jsme určitě toho boha-neboha objevili..možná v tom půllitru piva..protože jsme na podobné pantheistické vlně..:-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming