přidáno 06.05.2013
hodnoceno 2
čteno 1090(12)
posláno 0
Stáda známých tváří,
zdají se být neznámá.

Neviním vás za to,
vím,
chyba je na mé straně.

Nerada vás zklamávám.

Jsem jiná, horší snad?

Jen nemám chuť se radovat..
přidáno 06.05.2013 - 20:41
taron: Děkuji.. :) Ano, ano.. Chce to čas.. Déle si třeba troufnu i na jiná zvířátka... :D :)
přidáno 06.05.2013 - 20:04
zajímavá :),
pokud si pamatuji z kačátka byla krásná labuť...tak jo, kačátko, na úvod je pěkná...co nám ukážeš dál? :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Ošklivé káčátko : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :
Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming