Myslím, že církev má velký problém.
přidáno 13.09.2013
hodnoceno 104
čteno 5474(82)
posláno 0
Další malá bitva mezi evolucí a kreací
přidáno 25.09.2012
hodnoceno 33
čteno 1990(11)
posláno 0
Nad touto úvahou přemýšlím už delší dobu. U jejího zrodu stojí dva základní kameny. Jednak několik prohlášení náboženských představitelů v tisku o tom, jak ateisté v Česku vymírají, a druhak snaha o vlastní zařazení – co jsem? Kam kráčím?
přidáno 03.08.2012
hodnoceno 48
čteno 2801(16)
posláno 0
Guli vložil úvahu „Co vlastně znamená víra? – I.“, ke které mám tolik připomínek a dodatků, že jsem se rozhodl je vložit jako další úvahu.
přidáno 07.07.2012
hodnoceno 31
čteno 1794(18)
posláno 0
"Odevzdání se" charakterizuje toto rozpoložení lépe než vášeň… Alan Watts
přidáno 10.01.2017
hodnoceno 11
čteno 2023(28)
posláno 0
Nepíšu básně, neumím to. A většině ani nerozumím. Zato píšu povídky.
přidáno 19.09.2012
hodnoceno 5
čteno 1551(12)
posláno 0
Importace islámu je dalším krokem k nastolení světové vlády. Má za cíl zvýšit strach a kriminalitu ve společnosti, která poté začne volat po policejním státě.
přidáno 17.08.2013
hodnoceno 9
čteno 2013(21)
posláno 0
Předem prosím nesnažte se mi to rozmluvit . děkuji
přidáno 06.05.2012
hodnoceno 7
čteno 1475(11)
posláno 0
Esej o vztahu víry (např. náboženské) a vědy.
přidáno 27.07.2015
hodnoceno 17
čteno 1920(23)
posláno 0
podle mě moje nejpovedenější modlitba
přidáno 04.08.2012
hodnoceno 6
čteno 1858(11)
posláno 0
V kostele hledám zástupy generací, předivo sahající k sv. Vojtěchu a dál k svatyni pohanského boha Triglava. Ptám se, kam jdeme.
přidáno 28.12.2022
hodnoceno 13
čteno 571(11)
posláno 0
Jeden starší článek z blogu, který se ruší. Necelý rok starý.
přidáno 24.05.2008
hodnoceno 7
čteno 1836(21)
posláno 0
Četl jsem Vladanovu úvahu o tom,jestli půjde ateista do nebe-a protože tam,kde tedˇjsem nejčastěji,je jakýsi blbý počítač a nejde reagovat na příspěvky,diskutovat,ale jen psát příspěvky,napsal jsem takové zamyšlení. Proto nemůžu reagovat na diskusi-jen pokud náhodou půjdu jinam. To jen na vysvětlenou..:-)
přidáno 21.09.2013
hodnoceno 3
čteno 1509(11)
posláno 0
1|2
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming