|
výkřik za druhé? Za sebe? Vím já? Za nás všechny!
|
|
tuto píseň jsem složil v září 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
nevím, co mě to popadlo :D to ta večerní nostalgie :/
|
|
..Rány osudu si zasedly na naši rodinu a já už toho mám dost..jakoby vždy mohlo být ještě mnohem hůř, i když už hůř je..Tolik bolesti - kdy to skončí?!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
fííííííííííííííí
|
|
Nehledejte Angela.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
po včerejším koncertě Pillow fight, http://bandzone.cz/pillowfight ,křest CD, still water, jedna z písní a pár postřehů..../strašně se mi líbí ten výběr -básně-štěstí x neštěstí /
|
|
..do konce roku peníze, nebo jsme bez domů...jak snadně se zhroutí náhled optimisty...problém=zkouška? Zkouška=problém.. :'(
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Miro Sparkus řekl o Hvězdářka z Pikovky :Dle mého názoru nadaná tvůrkyně, která teprve své nejlepší skvosty sepíše.

