|
|
|
|
|
že bych línej byl? - kdo by uvěřil!
|
|
Nevím, co to ze mě zase vylezlo, tak když to moc odsoudíte, tak to klidně zase smáznu, tak se neupejpejte. Nevěděl jsem kam to zařadit, za tip budu rád.
|
|
Já vím, je to dlouhý. Ale já za to nemůžu. To ono samo se to.
(pozn. aut.: velká písmena v tomto případě neznamenají začátek věty.)
|
|
|
|
archivní - 02.04.2009 - InSpiro-váno ... zacyklováno ... rozvířeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
inspirováno knížkou Chrám lásky http://obalky.kosmas.cz/ArticleCovers/106883_big.jpg
|
|
|
|
Chceš být jiná? Vraz si třísku pod nehet, ať nezapomeneš.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
valemart řekl o gabkin :Chlape... respekt! Cítím z Tvých slov syrovost vůně života...

