|
|
lulkou
otřásá se bytovka v základech
podřezávaná za živa
sanace spodku
jak klíště mezi nehty
rozmáčknout v zárodku
nemá záklopku
horda hormonů
kouše tě před odjezdem
zámotku!
otřásá se bytovka v základech
podřezávaná za živa
sanace spodku
jak klíště mezi nehty
rozmáčknout v zárodku
nemá záklopku
horda hormonů
kouše tě před odjezdem
zámotku!
Já tedy slovo "lulka" důvěrně znám, ale stejně (jako jindy) se ztrácím v souvislostech... a možná proto, mě to baví číst. Dík :-)
Tom Cortés: ?? a ty vieš všetko? napr. vieš čo je: tĺčik a mažiarik, šarkan, ďugov, šúlance, korytnačka, kaleráb, cencúľ, bocian, budzogáň, lienka, kachle, strukoviny, púpava, žubrienka, škovránok, desiata, olovrant, atrament, kel atd.?
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Lulkou : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Egyptská
Předchozí dílo autora : Z Brna
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marshal [15], rum.em [15], Fabulos [14], Ellie [14], Mitch Rowbrindger [11], Rusalka [11], Atti [9], Stínová holka [9], Kelaira [7], Tyra(nka) [3], Glorie [2]» řekli o sobě
Yana řekla o Kakuzu :Jednou tě někdo nazval pupenem, pamatuješ, řekla bych že to vystihl přesně a tuším, že až vykveteš budeme zírat. Tvoje poezie je čím dál lepší(-:

