|
|
|
nedalo mi to a musel sem zveršovat pár postřehů z včerejší olomoucké demonstrace proti imigraci :)
|
|
|
|
Má druhá, rok 2011, když jsem chtěl usměrnit, povzbudit, nabudit
|
|
|
|
Nevím, zůstane nepochopena?
|
|
jak by to asi dopadlo kdyby se něco takového stalo ...:)
|
|
|
|
dílko trochu mimo můj styl a hlavně slovník napsané podle tohoto citátu: "Život je kurva, která ti své služby poskytuje naoko zadarmo. Nikdy ale nevíš, kdy ti předloží svůj konečný účet."
|
|
|
|
|
|
Někdy mám odpověď na všechno. I na bolest. (a na podzim se vždy vyrojila)
|
|
|
|
|
|
|
|
krátce o pocitu
|
|
Já vím, je to dlouhý. Ale já za to nemůžu. To ono samo se to.
(pozn. aut.: velká písmena v tomto případě neznamenají začátek věty.)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}

