podobná díla k Večerní stížnosti


přidáno 24.05.2011
hodnoceno 19
čteno 1750(24)
posláno 0
Tak trochu experiment :) snad to někdo dle názvu pochopí...
přidáno 15.12.2011
hodnoceno 18
čteno 1618(18)
posláno 0
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
přidáno 23.09.2011
hodnoceno 42
čteno 2228(60)
posláno 0
přidáno 31.03.2011
hodnoceno 8
čteno 1787(22)
posláno 0
jenom drobnost napsaná uprostřed noci v jeho náručí.. =)
přidáno 21.05.2011
hodnoceno 10
čteno 1494(24)
posláno 0
přidáno 11.02.2011
hodnoceno 6
čteno 1798(19)
posláno 0
Jak i koně dokáží povzbudit
přidáno 26.03.2011
hodnoceno 5
čteno 1577(13)
posláno 0
Ze sbírky: "In Vino Veritas"
přidáno 08.02.2011
hodnoceno 5
čteno 1569(6)
posláno 0
Asi jenom po staru Enjoy and Recycle :)
přidáno 31.12.2011
hodnoceno 9
čteno 1295(17)
posláno 0
přidáno 05.04.2011
hodnoceno 6
čteno 1721(7)
posláno 0
Ještě někdo pochybuje? :)
přidáno 09.01.2012
hodnoceno 13
čteno 1302(14)
posláno 0
Jedna z mých básní...snad se bude líbit,poprvé něco uveřejňuji,tak jsem zvědavá na reakce...Hlavně upřímně,ráda si přečtu jakoukoliv kritiku
přidáno 05.06.2011
hodnoceno 7
čteno 1778(25)
posláno 0
...ještě jsme to neuměli - snad příště...
přidáno 16.11.2014
hodnoceno 10
čteno 1337(16)
posláno 0
přidáno 29.06.2011
hodnoceno 5
čteno 1910(21)
posláno 0
přidáno 17.12.2014
hodnoceno 9
čteno 1662(18)
posláno 0
Je to se mnou zlý...
přidáno 11.12.2011
hodnoceno 2
čteno 1631(13)
posláno 0
přidáno 15.06.2011
hodnoceno 1
čteno 1499(8)
posláno 0
Možná za to mohla četba Egypťana Sinuheta. Možná za to mohla vzpomínka na Píseň písní. Možná to je jenom němý povzdech jedné noci. Je to vlastně hloupé a prosté zároveň. I zvláštně kouzelné. Tak, jak už dnes blízkost moc nevidím. PS: Nedala jsem to mezi erotické, protože i přes zdánlivý pohled, erotika je tu pouze vedlejším aspektem.
přidáno 20.12.2014
hodnoceno 8
čteno 1421(9)
posláno 0
Ze sbírky: "In Vino Veritas"
přidáno 14.03.2011
hodnoceno 3
čteno 1544(7)
posláno 0
1|2
» narozeniny
isatre [18], Pedro [17], Bettye [15], Gaia77 [8], Hledač 01 [3], 20ladysun [1]
» řekli o sobě
Sokolička řekla o Boleslava :
Máme toho hodně společného (myslím), zejména co se sportovců týče (pro tebe ale s dobrým koncem, což je super). A naše - vaše Plastic walkway s.r.o. leckoho nadzdvihly ze židle.:o)) Kromě toho je to jedna z nejnadanějších autorek tady(aspoň podle mě).
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming