|
tak schválně...
|
|
|
|
|
|
Odhliadnuc od toho, že sa mi nepodarilo vymyslieť priliehavejší názov básne a skutočnosti, že mám chuť kričať, ako ľudom drbe (citlivejšie povahy hádam ten výraz prepáčia), občas premýšľam nad tým, aké by to bolo, keby som ho NAOZAJ prepichla... ;))
|
|
... aspoň na chvíľku, na chvíľočku...
|
|
|
|
...
|
|
... alebo ako veľmi bolí Alzheimer...
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=mCluJ1jhYQk&feature=related
jen pro ni a pro nikoho jiného
|
|
Mám šancu ho vypátrať??
|
|
po delší době nová...
|
|
Nebudu čekat až uzraje, na první dobrou, hned, protože...prostě bo...5,4,3,2,1...
|
|
Raz som niekde počula, že čas je najspravodlivejší. NE SÚ HLA SÍM: TIME IS MY ENEMY!
|
|
***
|
|
|
|
|
|
moc se dívám na hannibala a moc piju čaj a moc se mi stýská. taková nenáročná.
|
|
Pro mne zatím dílko netypické ... Včera při cestě šalinou ...koukla jsem mimoděk z okna a uviděla to, co vidí mnozí, ale přesto děláme, že to neexistuje, že nás se to netýká ...lidi bez budoucnosti ...ztracené ...tak mě napadlo pár veršů...tady jsou ...cítím, že "lehkostí verše báseň nejiskří", přesto - zajímal by mne váš názor...
|
|
po dlouhé době zase něco
|
|
...
|

