|
|
|
...
|
|
|
|
... my a naše inšpirácie...
|
|
|
|
...vĕtrná bouře za okny...elektřina odpojená...svíčka. to byl můj včerejší večer.
|
|
|
|
hudba je víc. hudba je ticho. hudba je dotek. hudba jsi ty.
|
|
..někdy to není tak jak to vypadá..
|
|
pocitovka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(název básně není přísně pravdivý, pastorkyňa znamená nevlastní dcera a Olga byla Janáčkova vlastní. miloval ji jako nikoho a Pánbůh mu ji vzal, když si z Petrohradu přivezla vážnou nemoc, které podlehla ve věku 21 let, v roce 1903. pro tento název jsem se rozhodla proto, že Janáček několik měsíců po dceřině smrti dokončil "Její pastorkyňu" a operu věnoval její památce.)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Kaplan [17], Kacher [13], Allo^^ [11], MileyHolmes [9]» řekli o sobě
Meluzina řekla o BorůvkaB :Myslím, že se v Borůvce snoubí talent s disciplínou. Neustupuje z výborně propracované formální stránky a má co sdělit světu. Jen tak dál!

