|
|
|
"Chcete holku, nebo kluka?" "To je jedno, hlavně ať je postižené..."
|
|
|
|
Průvodce srdcem andělím.
Název snad sám vypovídá vše, co chci říci.
Nenechte se odradit délkou, stojí to za přečtení.
|
|
Puvodně jsem chtěl komentovat dílko taron,ale napadlo mě že vlastně spousta z nás se nechá vláčet proudem řeky času,aniž bychom vlastně věděli co od života čekáme.
|
|
|
|
|
|
Sebemenší zamyšlení.
|
|
a tak si plňme sny
|
|
|
|
Tohle jsem vloni napsal po smrti Václava Havla do obecní kroniky. Napadlo mne, že bych to mohl zveřejnit i tady.
|
|
Jsem tu nový a nevím jak se představit, tak mě napadlo vám tu dát přečíst slohovou práci ze školy na téma CO ME NEJVÍC TRÁPÍ. Myslím si, že to o mě nějakou vypovídací hodnotu má... lepší než psát, že mě baví sport atd.
|
|
je prapodivná.
|
|
|
|
|
|
Tohle bylo opět sepsáno jen tak, když BLESK měl kdysi dávno jakousi soutěž, kde jste museli sepsat nějaké dílo, ve kterém se objevily slova jimi zadaná....samozřejmě, že jsou to ty tučná. Mám tři příběhy, tohle je první. Možná sem dám i ostatní postupně a můžete porovnat. I když chápu, že je to dlouhý a ne každýmu se to chce číst...
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Me and you and all the others řekla o Lay :moje zlatá sedmikráska. kafe. sem fakt moc moc moc ráda, že tu jsi, že tě můžu číst... a že tomu někdy i rozumím:+) love. M.**

