|
věnovaná tomuto dni, mému pokoji a bláznovi za inspiraci od zpívajících slavíků z Madridu:D
|
|
Co vše jsme ochotni udělat pro naše přátele?
|
|
Jsem malý motýl, aneb nic ve světě zvaném "Láska"
|
|
Smutku se někdy nelze vyhnout... Ale aspoň se z něj lze nějak zkusit vypsat... Výkřik do tmy... (Pozn. V roce 2016 byla poupravena.)
|
|
...
|
|
prolom
|
|
... bez anotace
|
|
takovej můj pokus, tak prosím o vaše názory
|
|
...
|
|
... nade vše ...
|
|
... mezi námi ...
|
|
O tom, že krása je relativní pojem
|
|
příběh na pokračování, pokud o něj budete stát
|
|
Možná jsem ještě mladej a nevím, co je v životě důležitější. Třeba dospěju do let, kdy budu s Matuškou bezvýhradně souhlasit... =)
|
|
...............
|
|
Láska pomáhá, avšak přátelství zachraňuje
|
|
Tak a je tu závěr :-) nevím jestli se líbilo, ale je to moje první povídka
|
|
Proboha hlavně NEtleskejte!
|
|
je ten kdo nepatří ... k žádnému stolu ...
|

