Kategorie : všechny

Tak konečně sem dávám něco veselejšího:o) (provedena korekce)
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2001(15)
posláno 0
... aneb jakým způsobem nás ovlivňují reklamy.
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 1
čteno 1519(18)
posláno 0
.........
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 2
čteno 1824(16)
posláno 0
.........
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 1
čteno 1839(15)
posláno 0
obcas me napadaj dost zvlastni veci, neni-liz pravda? .-/
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 2
čteno 1929(17)
posláno 0
to sem spáchal cestou v buse do prahy..mimo jiné ujetosti
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 8
čteno 2682(23)
posláno 0
Ze sbírky: "Uvadlá květena"
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 5
čteno 2097(14)
posláno 0
Ze sbírky: "Pro Český národ"
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 10
čteno 2349(32)
posláno 0
.
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 2
čteno 1879(16)
posláno 0
.
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2375(17)
posláno 0
.....................
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 2
čteno 2093(22)
posláno 0
..................
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 2
čteno 2057(13)
posláno 0
Jak těžce se odchází od lidí,které miluješ.
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 2
čteno 1601(14)
posláno 0
mám záchvat exhibicionismu
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 9
čteno 2214(40)
posláno 0
Každý jsme sněhová vločka.Jako ona čekáme na to kdy se změníme na kapku vody
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 1
čteno 1741(14)
posláno 0
Občas prší... víc než voda...
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 11
čteno 3054(41)
posláno 0
Je to spíš hoodně dlouhá básnička, ale bylo to psané jako scénář k takovému krátkému filmečku kdy kluk bude vyprávět svůj příběh. Bude to vlastně němý film do kterého by měl běžet tenhle namluvený text. Neni to čistokrevný scénář:-) (pokud někdo bude dodávat že je to ohrané téma tak ať si ten komentář raději nechá - děkuji:-) )
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 7
čteno 3176(61)
posláno 0
.
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2774(28)
posláno 0
.
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2262(23)
posláno 0
...
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 5
čteno 1739(15)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
GULI řekl o kmotrov :
Kdyby byl kmotrov můj soused,tak by jsme určitě toho boha-neboha objevili..možná v tom půllitru piva..protože jsme na podobné pantheistické vlně..:-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming