Kategorie : všechny

Zamyšlení... Co by mohlo být vytesáno na náhrobním kameni životem zklamaného a nesmířeného člověka?
přidáno 29.10.2007
hodnoceno 0
čteno 1514(15)
posláno 0
když tě bolí hlava
přidáno 29.10.2007
hodnoceno 2
čteno 1703(15)
posláno 0
.........
přidáno 29.10.2007
hodnoceno 5
čteno 2693(17)
posláno 0
tak je tu pokračování... má cenu to dokončovat...?
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 0
čteno 1258(7)
posláno 0
Je to bez kontextu, který možná může chybět...
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 8
čteno 1696(34)
posláno 0
Filosofická deprese
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 10
čteno 1914(25)
posláno 0
Ze sbírky: "Uvadlá květena"
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 3
čteno 2657(15)
posláno 0
Život je těžkej,ale pokud si najdete někoho,kdo vás přidrží nad hladinou,máte vyhráno. Prosím o komentáře.Hlavně mě neukamenujte za pravopis on se totiž se mnou nebaví.
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 3
čteno 1666(13)
posláno 0
Tak tohle je moje oblíbená...jestli se tak dá vůbec mluvit o vlastním výtvoru. Mám k tomu osobní vztah:-)
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 8
čteno 2138(18)
posláno 0
nevim, nechce se mi sem nic psát
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 0
čteno 2438(22)
posláno 0
Včera jsem sem vložil velice podobný text pod stejným názvem, který byl básní. Po poledni se mi přestal líbit a přepsal jsem ho, tak ho tu s omluvou dávám znovu.
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2092(26)
posláno 0
i to se občas stává... prosím o komentáře..
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 3
čteno 1867(21)
posláno 0
Kariéra se začíná rozjíždět
přidáno 27.10.2007
hodnoceno 4
čteno 3039(11)
posláno 0
Tak jsem se zas ozvala:-)
přidáno 27.10.2007
hodnoceno 34
čteno 2526(50)
posláno 0
v překladu je to pravda...
přidáno 27.10.2007
hodnoceno 7
čteno 1654(28)
posláno 0
Pocitová báseň...ne, tohle nejde vynutit...;)
přidáno 27.10.2007
hodnoceno 5
čteno 2293(31)
posláno 0
.........
přidáno 27.10.2007
hodnoceno 3
čteno 1833(15)
posláno 0
Nepodařilo se mi text rozčlenit, jak bych chtěl. Nevím, jak to mám odsadit od kraje, takže to možná není dobře čitelné. Kdyby mi někdo poradil jak na to, hned to i v textu zpravím.
přidáno 27.10.2007
hodnoceno 1
čteno 1872(17)
posláno 0
Offline ve světě virtuálních sítí /když monitory svítí a život jde dál.../ Jedna starší...
přidáno 27.10.2007
hodnoceno 33
čteno 3662(110)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
ScarLiam řekl o Mája S. :
Zdá se být milá neznám ji Zdá se být krásna mnou neviděna nikdy Stydlivá ... Usuzuji z vykání Stále čtu díla její Neustále zde žije Dále se mění Vidím v ní umělce Její um nikdy nevypění.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming