|
...dílko psané do školy... ale třeba se v tom někdo najde, někoho to zahřeje, někomu to pomůže... snad? :)
|
|
|
|
...jen tak...
|
|
Nějak se mi něco nelíbí
|
|
dílo číslo 100
|
|
Speciální poděkování nejstrakatějšímu z psanců.
|
|
+18
|
|
|
|
..jak již puero načal, jaro jest v nedohlednu. Myslím, že nejsme pořád jediní, koho to trápí. Nýbrž i zvířata, zemědělce, hospodáře...
|
|
Název je lepší než toto dílo.
|
|
|
|
|
|
Sterilní "mimozemšťané." Omlouvám se, jde o článek spíše pro radní mého města, ale zajímalo by mě, zda se také setkáváte s podobnými návštěvníky z jiné dimenze.
|
|
o tom čeho se bojí a kdo nás před tím ochrání
|
|
....
|
|
|
|
nasrat
|
|
Snad se vám bude líbit alespoň mališšško. :) Zajímám se o vesmír a ráda o něm přemýšlím, tentokrát jsem o něm napsala básničku. :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Delivery :Teress! nejvetsi spisovatelka! a ja se tesim az za to budes brat tucny prachy:D huu to se budem mit!:-) davej to tak jako do ted;) ses nejlepsi segra na svete)

