Kategorie všechny

přidáno 29.04.2008
hodnoceno 5
čteno 1795(13)
posláno 0
Omluvte tu zmatenost, ale nedá se jí zabránit.
přidáno 19.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1623(20)
posláno 0
I‘ m confused liar.
přidáno 28.05.2008
hodnoceno 5
čteno 1340(23)
posláno 0
neumělecké dílo o mém současném duševním rozpoložení:-))
přidáno 05.06.2009
hodnoceno 5
čteno 1962(19)
posláno 0
... nic extra ... ale na to že jsem ji vymýšlel z hlavy jednou cestou od autobusu ...
přidáno 01.02.2008
hodnoceno 5
čteno 1845(19)
posláno 0
Radiohead - In Rainbows... stojím si za tím, že tohle album je dokonalost.
přidáno 27.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1487(14)
posláno 0
Nevím jestli pro malé či velké. Snad se bude líbit. Příjemné čtení...
přidáno 25.10.2007
hodnoceno 5
čteno 2681(23)
posláno 0
Co k tomu dodat?...Pocity někoho, kdo po mnoha letech zaslechl z úst přítele, že na mnoha, pro něj důležitých, věcech nezáleží. E
přidáno 19.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1780(22)
posláno 0
přidáno 09.02.2009
hodnoceno 5
čteno 2334(24)
posláno 0
Ohrané, ale... Ze srdce
přidáno 14.07.2008
hodnoceno 5
čteno 1748(17)
posláno 0
Opět jedna ze starších....Když nás opustí naděje. E
přidáno 17.12.2007
hodnoceno 5
čteno 2271(19)
posláno 0
jsou tři stádia lásky: a) touha po člověku a naděje; b) reálná blízkost dvou lidí; c) touha po člověku a beznaděj
přidáno 14.11.2009
hodnoceno 5
čteno 1326(26)
posláno 0
Můj experiment číslo dvě.
přidáno 13.09.2009
hodnoceno 5
čteno 2367(54)
posláno 0
Místo, který mě vytrvale vrací do vzpomínek... Už skoro dva roky...
přidáno 04.07.2008
hodnoceno 5
čteno 1667(23)
posláno 0
.... se hned cítím líp ...
přidáno 29.11.2007
hodnoceno 5
čteno 1825(21)
posláno 0
Původní název byl "Báseň, která na Liter nepatří", protože byla někomu věnována do osobního vlastnictví. :) Nicméně.. Liter tu není, takže raritovat tu budu častěji.. :D
přidáno 02.10.2007
hodnoceno 5
čteno 1942(27)
posláno 0
Numquam sero est... aneb nikdy není pozdě... Jen tak... z pocitu... (případné dotazy do pište do komentů... a vůbec veškerý připomínky:) )
přidáno 29.04.2008
hodnoceno 5
čteno 1710(26)
posláno 0
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o lidus :
Náš šíleneček... ale občas pochybuji, že právě ona je nejšílenější... mám z ní teď děsnou radost... a doufám, že mi ta radost vydrží... její obrazy jsou nepopsatelné a krásné a vůbec... :)... jsem ráda, že jsem ji kdy poznala :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming