|
ne, ne, ne...
(kategorie básně/jiné, svět)
|
|
taková zvláštní nálada... a tohle vypučelo... do mrazu...
|
|
reflexivní meditace
|
|
Zatím pouze pracovní název, možná pozměním ;)
puberťácké dílko
|
|
...tak už to někdy bývá
|
|
|
|
Než odjel, dostal ode mne první polibek
|
|
-- pokaždé nevím, co sem napsat :)--
|
|
tak další dílko do mé sbírky .. snad alespoň někoho potěší. :o)
|
|
Přišlo to samo...Neměla jsem náladu a tak jsem začala psát, na konci mi vážně bylo líp...
|
|
|
|
Je to báseň pro všechny. Budou nějaké komentáře?
|
|
.
|
|
Taková sentimentální zimní náladovka.
|
|
Tak zase něco z jiného soudku, respektive ze soudku vína. Nechala jsem se inspirovat řeckým básníkem Anakreónem. :-)
|
|
... Když vítr utichne, a nestane to tiché... úplné bezvětří
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Severak řekl o Death.on.line :místní Bukowski

