Kategorie všechny

ne, ne, ne... (kategorie básně/jiné, svět)
přidáno 13.11.2008
hodnoceno 5
čteno 1472(28)
posláno 0
taková zvláštní nálada... a tohle vypučelo... do mrazu...
přidáno 09.01.2009
hodnoceno 5
čteno 2475(32)
posláno 0
nevoním, necítím, nechutnám...
přidáno 23.07.2009
hodnoceno 5
čteno 1809(28)
posláno 0
reflexivní meditace
přidáno 18.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1687(20)
posláno 0
Zatím pouze pracovní název, možná pozměním ;) puberťácké dílko
přidáno 03.04.2008
hodnoceno 5
čteno 1733(17)
posláno 0
...tak už to někdy bývá
přidáno 22.10.2008
hodnoceno 5
čteno 1499(21)
posláno 0
Než odjel, dostal ode mne první polibek
přidáno 12.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1568(20)
posláno 0
-- pokaždé nevím, co sem napsat :)--
přidáno 02.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1421(17)
posláno 0
....
přidáno 27.07.2008
hodnoceno 5
čteno 2403(26)
posláno 0
tak další dílko do mé sbírky .. snad alespoň někoho potěší. :o)
přidáno 25.04.2008
hodnoceno 5
čteno 1877(15)
posláno 0
Přišlo to samo...Neměla jsem náladu a tak jsem začala psát, na konci mi vážně bylo líp...
přidáno 18.05.2008
hodnoceno 5
čteno 1843(23)
posláno 0
Je to báseň pro všechny. Budou nějaké komentáře?
přidáno 27.08.2009
hodnoceno 5
čteno 1852(18)
posláno 0
.
přidáno 04.04.2009
hodnoceno 5
čteno 1772(23)
posláno 0
Taková sentimentální zimní náladovka.
přidáno 11.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1571(13)
posláno 0
Tak zase něco z jiného soudku, respektive ze soudku vína. Nechala jsem se inspirovat řeckým básníkem Anakreónem. :-)
přidáno 29.12.2007
hodnoceno 5
čteno 2261(15)
posláno 0
... Když vítr utichne, a nestane to tiché... úplné bezvětří
přidáno 27.11.2007
hodnoceno 5
čteno 1697(20)
posláno 0
přidáno 10.12.2008
hodnoceno 5
čteno 1878(24)
posláno 0
přidáno 16.11.2008
hodnoceno 5
čteno 1901(24)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming