Kategorie všechny

někdo mi říkal, že ty nejlepší příběhy si člověk musí prožit, měl pravdu...
přidáno 08.11.2007
hodnoceno 5
čteno 1522(19)
posláno 0
.....
přidáno 11.02.2008
hodnoceno 5
čteno 1764(16)
posláno 0
překlad k písni Angels od Within Temptation, album The Silent Force.
přidáno 23.07.2008
hodnoceno 5
čteno 1493(17)
posláno 0
poslepu
přidáno 17.02.2008
hodnoceno 5
čteno 1583(22)
posláno 0
přidáno 21.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1743(19)
posláno 0
Nehledejte mě v tom. Stejně bych řekla, že jakákoliv podobnost se skutečností je čistě náhodná a jedná se jen o výplod vaší fantazie. Ale přeci jen... Možná malé rozloučení, možná vysvětlení... Kdo ví.
přidáno 17.05.2008
hodnoceno 5
čteno 1701(20)
posláno 0
Tarja Turunen - Our Great Divide
přidáno 14.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1742(13)
posláno 0
přidáno 19.03.2009
hodnoceno 5
čteno 1485(23)
posláno 0
(P.) Napsáno asi před 14 dny, nyní už bez aktuálnosti, ale kdo ví, třeba obsah někoho osloví.....???
přidáno 12.10.2008
hodnoceno 5
čteno 1478(22)
posláno 0
+ještě jednou, naposledy báseň J.Žáčka....:)
přidáno 05.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1645(26)
posláno 0
když já nevím... mně to psaní teď fakt nejde. Nerozumím svejm náladám, nerozumím ani tobě... a tak jsem napsala "báseň", abych si dokázala, že to ještě umím... --- neumím ---
přidáno 04.09.2008
hodnoceno 5
čteno 1414(38)
posláno 0
Co sem napsat?:-)
přidáno 06.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1497(25)
posláno 0
...z antikové galerie
přidáno 03.06.2008
hodnoceno 5
čteno 1674(15)
posláno 0
Mělo by to být jako píseň... na kytaru...
přidáno 08.08.2008
hodnoceno 5
čteno 2119(34)
posláno 0
..sem mimo...a zároveň mam pocit, že začínam chápat...ale kdo ví..ráno uvidim...
přidáno 23.05.2008
hodnoceno 5
čteno 1866(16)
posláno 0
nebo nějak tak
přidáno 11.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1922(19)
posláno 0
//////////////////
přidáno 29.07.2008
hodnoceno 5
čteno 1852(12)
posláno 0
přidáno 27.08.2008
hodnoceno 5
čteno 1733(20)
posláno 0
Co všechno je člověk schopen podstoupit pro lásku, byť platonickou? O tom hovoří tahle povídka ze života
přidáno 31.05.2009
hodnoceno 5
čteno 1641(17)
posláno 0
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Me and you and all the others řekla o Lay :
moje zlatá sedmikráska. kafe. sem fakt moc moc moc ráda, že tu jsi, že tě můžu číst... a že tomu někdy i rozumím:+) love. M.**
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming