Souhlasím s Gorou. Myslím, že jsem v tom objevil tu rozvernost o které píšeš. Stačí si pohrát se slovem ptačí, dát ho pryč, vrátit ho, dát ho pryč...
Ta naděje co je v nás , někdy vyčkává, až přijde pro ni ten správný čas . Stačí jen jiskřička a oheň zase vzplane, dnes možná mraky jsou, však zítra slunce vstane a květ když nezaléváš, že uschne pak se stane .
Čtivé... námět přímo vybízí k humornému dílku...
v poslední by se dalo malinko změnit např.
když jsou jako potrava - když slouží jak potrava.
v poslední by se dalo malinko změnit např.
když jsou jako potrava - když slouží jak potrava.
kvaj: Má to být pohádka, ne přírodopisná přednáška :D ale děkuju za přečtení..

